Зазвичай, кожна жінка  вважає себе ідеальною дружиною або дуже близькою до цього, однак у всіх є якісь особливості, свої переваги і недоліки. Ось як знак Зодіаку впливає на поведінку жінки в сімейному житті.

gorojinka1

Овен

Дружина-суперниця. Це дуже сильна жінка, якій  потрібен такий же сильний чоловік, стійкий і витривалий. Тому що  вистояти під час регулярних бур темпераментної панянки-Овна – заняття не для слабаків. Та тільки вона знайде

такого, то відразу вийде за нього заміж.  Боротьба характерів буде тривати все подружнє життя. Та може стати трохи спокійніше тільки до золотого весілля.

Телець

Дружина-мотиватор. Ці жінки зазвичай виходять заміж за симпатичних і забавних нероб, тому що з ними завжди весело. Та з часом  неробі всерівно доведеться стати успішним і багатим, адже дружині буде потрібні хороша їжа і красиве платтячко, симпатичний будиночок і маленька машинка. Заради своїх бажань вона буде його методично пиляти, маніпулювати, шантажувати і використовувати інші техніки мотивації. Словом, виживе найсильніший.

Близнюки

Дружини, які  хочуть всього і відразу.  Якщо їм попадеться в чоловік, який уже відбувся в житті, то цілком можливо, що їх любов швидко охолоне. Їм потрібно навчитися терпінню і витримці. Незважаючи на це, жінки-Близнюки – це хороші і гостинні господині, але такими вони бувають лише під настрій. Облаштування будинку для них не головне. Вони більше цінують почуття, красу і матеріальну стабільність.

Рак

Ідеальна дружина. Жінку цього знаку складно вмовити на заміжжя, але якщо вдасться, то чоловік отримає повний набір: розумницю, красуню,  господиню та прекрасну коханку. Найголовніше для неї – це сім'я. А якщо чоловік не буде розділяти такого переконання, то буде нещадно “защипаний” клешнями.

Лев

Дружина-королева. Такі жінки вибирать в чоловіки тих, хто готовий відразу забезпечити їм королівське життя, а потім кожен день завойовувати нові вершини і кидати весь світ до її ніг. Словом, Левиці потрібно блищати, а чоловік повинен надавати їй для цього все необхідне.

Діва

Розумна дружина. З жінкою цього знаку можна поговорити про все, вона завжди все зрозуміє, підтримає і дасть мудру пораду. Це і дружина, і кохана, і кращий друг, тому для її чоловіка навіть друзі не особливо потрібіні. Але бувають такі моменти, коли Діва страшенно хоче винести мозок коханому, причому з використанням добре продуманих витончених способів. Хоча це швидко проходить.

Терези

Дружина-котик. Це мила і чарівна, але не особливо корисна в побуті. Без неї будинок буде порожнім, адже вона наповнює  його своєю присутністю. А ще її обов’язково потрібно плекати і носити на руках, інакше образиться і втече прямо посеред ночі.

Скорпіон

Дружина-відьма. Вона приворожить будь кого, а ще й  якщо він буде добре поводитися, то начаклує йому успіх і багатство. Її чоловікові всі заздрять, адже його дружина – красуня і розумниця, просто втілення ідеальної жінки. Та й чоловікові Скорпіона доведеться бути сильним, розумним і харизматичним біля такої дружини.

Стрілець

Дружина-бойова подруга. Це жінка, з якою можна в вогонь, в воду і в розвідку. За спиною чоловіка ховається тільки тому, що звідти зручніше подавати йому патрони. А чоловікові дійсно доведеться мати непоганий “арсенал”, щоб відбивати безліч шанувальників і захищати себе самого під час сварок. Виграти суперечку з такою дружиною можна тільки одним способом – визнавши, що вона має рацію.

Козеріг

Дружина-принциповість. У жінки цього знаку завжди є чітке уявлення про те, яким повинен бути шлюб, тому Козероги ніколи не виходять заміж за кого попало з якоїсь там дурної любові. Вона ніколи не зробить необдуманого заміжжя та дуже ретельно буде підбиратиме обранця, щоб підходив під всі її вимоги. Якщо ж в шлюбі виявиться, що чоловік не такий вже ідеальний, то вона обов’язково доведе його до ідеалу. Якщо йому вдасться пережити цей період, то в сім’ї запанує гармонія.

Водолій

Дружина-веселощі. Її життєвим девізом є: життя занадто коротке, щоб витрачати його на якийсь там побут. Саме тому у неї  в холодильнику ви не знайдете ні свіжого борщу, ні котлет, а в квартирі навряд чи буде ідеальний порядок. Сімейне життя, на її думку, повинно бути наповнене радістю, сміхом і веселощами. Тому чоловікові з такою дружиною ніколи не буде нудно.

Риби

Дружина-актриса. Це жінка в якої чоловік ніколи не здогадається, про що вона думає насправді і що робила весь день. Зате йому не буде нудно, адже все життя доведеться розгадувати таємничу душу коханої. А ще чоловік для такої дружини обов’язково повинен бути кам’яною стіною, добувачем, господарем, хорошим коханцем і цікавим співрозмовником. Інакше вона вильне хвостом і навіть не попрощається. Завдання дружини при цьому зводиться до одного, але найважливішого заняття – прикрашати собою життя чоловіка.