У 2021 році удача посміхнеться Водоліям, Терезам і Близнюкам

Удачу і везіння в астрології характеризує Юпітер – планета великого щастя в астрології, відповідає святам, позитиву. З 19 грудня 2020 по 13 травня 2021 і з 29 липня по 28 грудня 2021, Юпітер рухається по знаку Водолія. З 14 травня по 28 липня 2021 Юпітер знаходиться в знаку Риб, потім на ретро фазі руху повернеться в Водолій до кінця 2021.

goroskop 3

Водолій-знак революційних перетворень, що, в результаті призводить до технічного і соціального прогресу, який сильно відбивається на фоні Водолія. Дух свободи і тяга до справедливості посилюються транзитом Юпітера за знаком Водолія, також, активізуються приховані ресурси, які роблять світ кращим. Тому Водолії стають претиндентами номер один на звання везунчика 2021 року.

У 2021 році на 2,5 місяці Юпітер зайде в знак Риб, де має статус другого управителя, принесе оптимістичні настрої, віру в світле майбутнє. І саме так і буде незабаром, адже після Водолія Юпітер на рік увійде в знак Риб – це буде 2022 рік. Цикл обертання Юпітера навколо Сонця-12 років, тому Вік, кратний 12, можна вважати щасливим.

У 2021 році удача посміхнеться Водоліям, а також Терезам і, меншою мірою в порівнянні з цими двома знаками, Близнюкам. Це знаки повітряної стихії. Представники цих знаків Зодіаку долає ті межі, які заважали їх розвитку і щастя. Дуже сприятливий рік для викладацької діяльності, прояснення питань, пов'язаних із зарубіжжям. Вдалий рік для заручин і укладення офіційних спілок, вирішення будь - яких юридичних питань-Юпітер сприяє залагодженню всіх правових справ. Будь-яка встановлюється в цей період зв'язок все одно, будь то дружба, партнерство, заручини або шлюб, матиме подальшу тенденцію до стабілізації відносин, їх подальшого зміцнення і збереження цих відносин на довгий період. Період зльоту в кар'єрі, в соціальному і суспільному житті, звичайно, Водоліям щастить найбільше. Але ваги і Близнюки, також, відчувають себе комфортно, задоволені існуючим становищем. Все соціальне середовище сприятиме цьому, всі обставини будуть мати тенденцію до експансії. Єдина небезпека полягає в тому, що все хороше, що легко досягається, провокує лінь, сприяє появі зарозумілості, яке може стати перешкодою для тривалого успіху.