Рік Металевого Бика: китайський гороскоп

Китайці вірять, що тварина, яка править роком, передає йому свої відмінні ознаки. Білий металевий Бик володіє рішучістю, твердістю, працьовитістю. Стихія Металу наділяє його залізною волею, а білий колір - упевненістю в собі.

2021 рік обіцяє пройти набагато спокійніше, ніж 2020 рік. Але Бик - ведена істота, і він досить консервативний.

Рік буде вдалим для тих, хто переможе в собілінь і буде наполегливо домагатися мети. Основна можливість - змінити життя, але спочатку треба продумати всі зміни, а потім вже діяти.

bukmetal

У цілому рік повинен бути сприятливим для сільського господарства і всього, що пов'язано із землею. Перш за все, це рік єдності сім'ї і зміцнення сімейних зв'язків.

Конфлікти можуть виникати через непорозуміння. Слід очікувати консервативної політики, хоча існує ризик диктатури.

 
 

2021 рік для знаків зодіаку за східним календарем:

Щур

Для цього знака рік стане дуже успішним. Щур вважається таємним другом Бика. За китайською філософією, така дружба допоможе реалізувати всі найзаповітніші мрії.

Бик

У 2021 році на Бика чекає велика удача. Щоб її не відлякати, потрібно триматися за свою роботу. Рік принесе гарний прибуток тим, хто готовий старанно працювати.

Тигр

Для Тигра 2021 рік буде непростим, тому що він слабший за Бика. Представникам цього знака не варто з'ясовувати з ким-небудь взаємини, варто уникати конфліктних ситуацій.

Кролик

На цей знак очікує сприятливий рік. Гризун в хороших стосунках з Биком і його чекає фінансова удача.

Дракон

Для Драконів 2021 рік буде дуже напруженим. Їхні грандіозні плани можуть впасти в майбутньому році. Драконам потрібно заздалегідь подбати про те, де і як знайти підтримку.

Змія

Усі зміни для Змій в майбутньому році підуть тільки на користь. Представники цього знака можуть сміливо переїхати, залишити стару роботу і знайти нову.

Кінь

Для цього знака рік буде нейтральним і небагатим на успіхи. Є ризик розпаду сім'ї, тому потрібно максимально серйозно взятися за зміцнення стосунків.

Вівця

Знак перебуває у відкритому протистоянні з Биком. В 2021 році Вівцям не варто привертати до себе увагу, щоб уникати конфліктних ситуацій. Вони повинні зберігати спокій за будь-яких обставин.

Мавпа

Для Мавп рік неоднозначний: на них чекають як успіхи, так і невдачі. Якщо щось піде не за планом, потрібно прийняти ситуацію і припинити паніку. В основному, представників цього знака буде напружувати фінансове становище.

Півень

Для Півнів 2021 рік стане успішним для народження дітей, на них чекає удача в особистому житті. Також відмінно складуться справи і в інших сферах.

Собака

Собакам необхідно звернути увагу на своє здоров'я. Також потрібно постаратися вирішити накопичені проблеми до настання року Бика. У 2021 року представникам знака бажано розумно поводитися з грошима і захистити свої заощадження.

Свиня

Для народжених під цим знаком 2021 рік - вдалий. Важливо триматися за своїх друзів, товаришів, колег. Всі справи необхідно планувати з тими, кому Свиня довіряє. Того, хто вирішить діяти самостійно, чекає крах.

kalendar