Легендарні піраміди і їх звязок з Астрологією і космосом

З давніх давен Піраміди знаходили по цілому світі в різних місцях і різних цивілізаціях. Їх ярка і досить точна конструкція завжди була загадкою, яку і по сьогодні вчені стараються розгадати. Теорії і легенди - часто як проливали якесь світло так і запутували взагалі.

bukmetal

Вчені приходили різним висновкам, але нашу увагу привернула теорія звязку пірамід з Астрологією. Невже це дійсно так?  І яку функцію виконують піраміди. Чи вони є велечним гробницями колишніх правителів Єгипту, чи чимось більш загадковим?

В Астрології існує 12 знаків зодіаку  і їх завжди розділяють між  чотирма стихіями :

Вогонь - Овен ♈, Лев ♌, Стрілець ♐.

Земля - Телець ♉, Діва ♍, Козерог ♑.

Повітря - Терези ♎, Водолій ♒, Близнюки ♊.

Вода - Рак♋, Риби♓, Скорпіон♏.

Вчені звернули увагу, що усі піраміди світу будувались по принципу чотирьох трикутних сторін, абож чотирьох сторін де трикутна кінцівка піраміди відсутня пересіканням іншої,  де кожна із них символізує одну із стихій. Якщо це так і кожна сторона є символом певної стихії то кожна відповідає 3 сузірям. Цей факт заставив задуматись над тим, що Піраміди будувались, як поховання, але яке як на думку вчених мало прямий контакт з космосом. Деякі фантасти вважають, що і якимсоь чином піраміди могли створювати портал (так називаємий коридор між світами). Звісно всі ці догадки це тільки теорії, але кожна теорія має право на існування. 


bukmetal

Цивілізація Мая - одна із самих загадкових і точних цивілізацій, які своїми розрахунками і астрологічними календарями дивують світ і сьогодні. Їх піраміди також заишаються загадками. Але факт звязку Мая з Астрологією і пірамідами повертає нас на думку, що теорія про Піраміди і астрологію більш реальна чим вигадка. 

bukmetal

Із давніх рукописів вчені також дізнались, що чотири поєднані стихі утворють пятий елемент - Ефір.  Загадковий 5 елемент, який в давньогрецькій міфології позначав верхній, особливо тонкий, прозорий і променистий шар повітря, яким дихають боги.

Емпедокл створив вчення про чотири стихії (елементи) — воду, землю, вогонь і повітря. Аристотель додав до них найтоншу п'яту стихію, п'ятий елемент — ефір, який він протиставляв іншим чотирьом. Чотири стихії, з яких складається весь підмісячний світ, здійснюють рух по вертикалі і горизонталі і можуть перетворюватися один в одного. Небесні тіла, які знаходяться в сферах космосу на рівні Місяця і вище  складаються з ефіру, який вічний, не переходить в інші стихії та здійснює кругові рухи.

На сьогодні Ефір тісно повязують з темною матерією, яка є однією з загадок над якою працють вчені всього світу.

Звязок Астрології і Пірамід явно є дуже тісно пов'язаним і ми надіємось, що з часом всі ці догадки, легенди та теорії приведуть нас до істини цих загадкових споруд, які своєю величю і загадковістю заставляють нас все частіше повертатись до питань -  хто ж саме допомагав людям будувати Піраміди і з якою ціллю?