Щасливий Колір: Бузковий, Ліловий, Пурпурний, Фіолетовий, Морський Зелений

Щасливий День: четвер та понеділок

Щасливі Числа: 3, 7, 12, 16, 21, 25, 30, 34, 43, 52

Квіти Знака Риби: Водяні Лілії

Камінь Риб: Перлина

Риби - останній знак зодіаку, вказують на заключну стадію розвитку в людині. Народжуючись під знаком Риб, людина перебуває в стадії завершення свого внутрішнього розвитку, такі люди мають сильний духовний початок і здатні сприймати речі і події за їх внутрішнім змістом. Співчуття і духовний підхід лежить в основі більшості дій таких людей, чутлива натура Риб завжди готова допомагати всім нужденним.

Знак Риб знаходиться під управлінням планети Нептун, що також вказує на ваші емоційні глибини і чутливість на кожному рівні життя. Риби інстинктивно бажають допомогти іншим, і здатні жертвувати своїми амбіціями на користь інших, про кого вони дбають, а особливо, близьким друзям і членам сім'ї. Один з найважливіших уроків в житті для багатьох представників знаку Риб стає дилема врівноваження своїх потреб до потреб інших.

У звичайному житті люди, народжені під цим знаком, поводяться нераціонально і нерозумно відповідно до стандартів інших людей, для більшості такі люди представляються просто мрійниками. Як не дивно, але здебільшого ваше інтуїтивне уявлення справді є вірним, однак це часто викликає роздратування оточуючих. Вам варто вчитися більше довіряти своїй інтуїції, а не йти на поводу у тих, що оточують.

Рыбы

Характер знака зодіаку Риби


Людей, народжених під знаком зодіаку Риб, не можна назвати надто товариськими. Однак при цьому спілкування з людьми приносить їм велике задоволення; просто коло спілкування вони формують вкрай вибірково. Їм важко в колективах, де панують недовіра і атмосфера взаємної ворожнечі, тому в силу свого характеру Риби прагнуть згладити гострі кути.

Оточуючих Риби розуміють досить добре, а ось в собі часом розібратися не можуть. Це веде до зайвої схильності до рефлексії і не цілком адекватної самооцінки: сьогодні вони здаються собі геніями, здатними на великі справи. А завтра - нудними, сірими.

Риби - творчі натури. Їм нелегко зважитися на важливий крок, за яким послідують серйозні зміни в житті. Але якщо вже вони цей крок роблять то йти вони будуть до переможного кінця. Риби не люблять незакінчених справ, хоча нерідко лінь все-таки наздоганяє їх, змушуючи відкладати розпочате на потім.

Сильні сторони зодіаку Риби


Риби здатні розуміти інших людей. Як правило, це сильні симпатії, чуйно сприймають чужий біль, тому в спілкуванні Риби будуть делікатними і швидше за все оточуючі вважатимуть їх приємними в усіх відношеннях з людьми. Допомогти іншим вони часом готові навіть на шкоду собі.

Представники цього знака схильні до аналізу і ретельному зважування всіх аргументів при прийнятті рішень. Вони ніколи не кинуться у вир з головою, особливо якщо на кону стоїть щось цінне в моральному плані. При цьому до матеріальних благ Риби ставляться не надто прискіпливо: часто роблять дорогі подарунки, не відмовляють собі в якісних речах. Така поведінка грає їм на руку: оптимальне поєднання щедрості і розважливості допомагає їм знайти баланс між світом духовним і світом матеріальним.

Слабкі сторони зодіаку Риби


Головним мінусом Риб, від якого страждають в першу чергу вони самі, є нерішучість. Перш ніж зробити вибір, Риби будуть довго порівнювати, аналізувати, намагатися прорахувати всі можливі варіанти  і через це часто втрачають потрібний момент. Допомогти впоратися з цим недоліком може хтось із довірених осіб, здатний вчасно дати вірний напрямок руху. Відчуваючи підтримку, Риби здатні на великі справи.

Вернутись на головну...