Знак Зодіаку Водолій


Значення Знака: Людина, що тримає дві посудини - з живою і мертвою водою

Водолій Дати: 21 Січня - 18 Лютого

Символ Водолія: ♒

Тип Знака: Повітря 

Планета Водолія: Уран

Щасливий Колір: Синій, Синьо-зелений, Сірий, Чорний

Щасливий День: Неділя і субота

Щасливі Числа: 4, 8, 13, 17, 22, 26

Квіти Знака Водолій: Орхідея

Камінь Водолія: Гранат

Водолій - одинадцятий знак Зодіаку. Народжені в знаку Водолія керуються енергією незалежної планети Уран, люди, що з'явилися на світ в цей період, мають прекрасну здатність планувати розвиток подій своїм унікальним, тільки їм притаманним способом, недоступним для розуміння іншим представникам зодіаку.

Ніхто не в змозі сказати Водоліям, як жити, тому що з раннього віку вони широкі в пізнанні і навіть в юному віці здатні визначити слабку ланку в ланцюзі прийдешніх подій. Швидше за все, типовий Водолій волів би бачити себе як автономну і самостійну людину, ніж загрузнути в безодні чужих сумнівів.

Спілкування - сильна сторона Водолія, їх сприймають як комунікабельного та приємного співрозмовника, з яким не нудно провести час. Уран, ваш правитель, є різким і захоплюючим за своєю природою і має тенденцію заповнювати життя Водолія великою кількістю несподіванок.

Водолей

Характер знака зодіаку Водолій


Люди народжені під знаком зодіаку Водолій - особистості суперечливі. З одного боку, вони завжди цінують наявне, з іншого - відкриті для нового і не бояться експериментів. Люблять йти наперекір громадській думці, хоча готові прислухатися до людей, чий авторитет визнають. Серед своїх знайомих часто вважаються оригіналами: незвичайні речі викликають їх щирий інтерес, захоплення вони обирають нестандартні і навіть гардероб підбирають, виходячи з власного, часом вигадливого смаку.

Іноді перебувати поруч з Водолієм важко: він настільки непередбачуваний, що непідготовленій людині може здатися навіженим, зайве метушливим і неорганізованим. Враження це оманливе, незважаючи на всі внутрішні суперечності, Водолії зазвичай знають чого хочуть і йдуть до своєї мети. Інше питання полягає в тому, що мета ця може здатися незрозумілою і дивною.

Емоції і враження, народжені під знаком зодіаку Водолій, цінують куди вище матеріальних цінностей і можуть все накопичення витратити на захоплюючу поїздку або вподобану їм річ. Втім, щоб розважатися, Водолія абсолютно не обов'язково мати щось за душею: він вміє бачити прекрасне. Цікаве і яскраве в самих звичайних речах. Дитяча безпосередність Водоліїв іноді докучає їх близьким, яким доводиться звалювати повсякденні турботи на себе, проте Водолії готові віддячити тим щирою прихильністю, а також навчити легко і весело дивитися на навколишню дійсність.

Сильні сторони знака зодіаку Водолій


Знак Зодіаку Водолії легко сходяться з людьми. І хоча справжню насолоду їм приносить бути поруч з тими, до кого вони давно прив'язані (а прихильності Водолії зберігають все життя), так само легко вони знайомляться з новими людьми. Вони із задоволенням дарують оточуючим частинку свого чарівного світу, через що спілкування з ними перетворюється в такий собі "свято кожен день".

Творча натура Водоліїв допомагає їм генерувати ідеї з небувалою швидкістю. Вони звикли мислити художніми образами, тому легко можуть втілити свої фантазії і мрії в зрозумілу оточуючим форму. Нерідко Водолії обдаровані в тому чи іншому плані: музика, танці, малювання, прикладне мистецтво дають їм можливість розкритися. Це варто врахувати батькам маленьких Водоліїв: якщо вчасно віддати дитину займатися в відповідний його інтересам гурток, його таланти отримають можливість максимально розкритися.

Слабкі сторони знака зодіаку Водолій


У навчанні, кар'єрі і взаєминах Водоліям часто заважає їх незібраність і відірваність від реальності. Вони постійно спізнюються, відкладають важливі справи на останній момент, забувають подзвонити, написати, приїхати. Справитися з цим допоможе ведення планувальника і постійний самоконтроль. Водолії легко перемикають увагу на речі, які здаються їм в даний момент більш цікавими, не замислюючись про наслідки.