Знак Зодіаку Козеріг


Значення Знака: Гірський козел піднімається в гору, вказує на прагнення піднестися

Козеріг Дати: 22 грудня - 20 січня

Символ Козерога: ♑

Тип Знака: Земля

Планета Козерога: Сатурн

Щасливі Колір: Коричневий, Стальний, Сірий, Чорний

Щасливий День: Субота

Щасливі Числа: 1, 4, 8, 10, 13, 17, 19, 22, 26

Квіти Знака Козеріг: Гвоздика

Камінь Козерога: Рубін

Знак Козерога розцінений як вершина Зодіакального кола, що живе своїм тихим життям, здатний, однак, досягти приголомшливих успіхів, як в житті, так і в справах. Проте, варто розділяти два типи цього зодіакального знака. Перший тип представлений гірським Козерогом, завжди піднімаючись вище і вище, він ніколи не зупиняється і не стримує свої пориви аж до досягнення вершини. Другий тип - домашній Козеріг, з відсутністю великої тяги до пригод, з вельми скромними амбіціями і часто задовольняється тим, що має, цей тип не зрушиться з місця по своїй волі до тих пір, поки його не підштовхнути.

І все ж, будь-який тип Козерога володіє неймовірним терпінням і завзятістю. Вони завжди досягають своєї мети, тому що знають, що навіть найдовша поїздка починається з єдиного маленького кроку і що перший крок є завжди найважчим.

Одна з найважчих проблем виникає на шляху таких людей це вибір правильного балансу між роботою та приємним проведенням часу, в іншому випадку поворот в сторону роботи може привести до повного виснаження, а поворот в сторону задоволень - до деградації особистості Козерога. Постійно піднімаючись по сходах успіху, Козеріг рано чи пізно зустрічає нові завдання і нові горизонти, відкриває для себе нові можливості. І навіть зустрічаючи непереборні труднощі на своєму шляху, люди, народжені під знаком Козерога, не звертають з нього і не відмовляються від своїх амбіцій.

Правляча планета Сатурн гарантує, що Козероги в їх найкращому вираженні, є честолюбними, практичними, відповідальними і чудовими організаторами. Насправді дуже часто зустрічаються Козероги, чиє життя складається лише з однієї роботи, але це не обов'язково робить їх смутними або похмурими людьми. Козероги мають оригінальне почуття гумору, яке проривається в найбільш несподівані моменти. Їх мотивації в житті - успіх, гроші, статус, влада і як не дивно - любов. За своєю природою Козероги обережні, в тому числі і заводячи нові любовні відносини, але як тільки вони відчувають себе в безпеці з партнером, прохолодна зовнішність тане, щоб показати чутливе і лояльне серце. Такі люди - надійні друзі, на яких можна покластися не тільки в звичайній ситуації, але і у важкі часи.

Козерог

Характер знака зодіаку Козеріг


Народжені під знаком зодіаку Козеріг - досить важкі в спілкуванні люди: у них є своя точка зору на все, а переконати їх практично неможливо. Причому їх система цінностей формується ще в ранньому дитинстві. У Козерогів сильний зв'язок з корінням, тому вони поважають предків, шанують традиції і неохоче змінюють звичний уклад життя.

Існує 2 типу Козерогів. Перші - гірські, вони завжди прагнуть нагору, і тому завдяки своїй впертості досягають чималих успіхів в кар'єрі. Вони більш імпульсивні і навіть досить мобільні - але ж схильному до збереження існуючого порядку справ Козерогу зміна обстановки дається досить важко. Другі ж - домашні козероги. У них куди менше амбіцій, і вони готові задовольнятися тим що є. Зате наявне вони бережуть: уважно і навіть ревно ставляться до близьких людей, ощадливі з речами, обережні в словах і вчинках.

Сильні сторони знака зодіаку Козерога


Народжені під знаком зодіаку Козеріг завжди йдуть до наміченої мети, якою б вона не була. На їх слово завжди можна покластися. Народжені під знаком Козерога дуже щирі люди, хоча від малознайомих свої почуття і намагаються приховувати. Народжені під знаком Козерога люди практичні, копіткі, уважно ставляться до дрібниць, часто бувають перфекціоністами. Тяга до пригод у таких людей практично відсутня, зате вони як ніхто інший цінують домашній затишок.

Перш, ніж почати нову справу, Козероги ретельно її обмірковують, тому результат завжди виходить саме той, якого вони очікують. За це Козерогів цінує керівництво: мало кому ще під силу ті завдання, за які візьметься Козеріг. Гарною підмогою в спілкуванні з керівництвом є ще і гіпервідповідальність. Зарекомендувати себе з кращого боку у Козерогів виходить легко і навіть витончено.

Нерідко Козероги стають хорошими організаторами: вони грамотно делегують обов'язки членів команди і здатні бачити загальну картину. Великою підмогою в цьому є здатність стежити за кожним гвинтиком системи і контролювати його роботу, причому керувати вони можуть як шкільним проектом, так і величезною транснаціональною корпорацією або навіть величезною країною.

Слабкі сторони знака зодіаку Козерога


Упертість, часом стає  значним результатом, часто грає проти представників родини Козерогів. Особливо це позначається в особистих відносинах: відстоюючи свою точку зору. Козероги можуть запросто образити людину. Схильність до емпатії не відноситься до переваг Козерогів. Їм важко приймати нові ідеї: часто вони сприймають їх як блюзнірський замах на старі підвалини і традиції.

У будь-якій справі найважче Козерогам зробити перший крок, особливо якщо вони не впевнені в доцільності робити це. Хоча варто тільки почати - і справа, будь то робота, відносини або особистий проект, закипить у Козерога в руках.

Багато Козерогів стають трудоголіками, через що у них не залишається сил на близьких людей. Тому важливо допомогти їм знайти баланс між кар'єрою і особистим життям. І тоді вони віддячать домочадців своєю любов'ю, турботою і готовністю допомогти.