Знак Зодіаку Стрілець


Значення Знака: Кентавр, символізує поєднання духовності і консерватизму

Стрілець Дати: 23, листопада - 21 грудня

Символ Стрільця: ♐

Тип Знака: Вогонь 

Планета Стрільця: Юпітер

Щасливий Колір: Фіолетовий, Червоний, Рожевий

Щасливий День: четвер

Щасливі Числа: 3, 12, 21, 30

Квіти Знака Стрілець: Нарцис

Камінь Стрільця: Аметист

Керований планетою Юпітер, вигідною в усіх відношеннях, Стрільці володіють природним достатком спраги до пригод в любові і в житті, ймовірно, це робить їх одним з найбільш оптимістичних серед всіх знаків Зодіаку. Як і їх астрологічний символ - Стрілець - люди, народжені в цей період відомі тим, що націлюють свій погляд на все, що на їхню думку є привабливим або просто необхідним атрибутом життя - кохана людина, цікава робота, розкішна відпустка, красива нерухомість - все, що необхідно Стрільцям, рано чи пізно виявляється в їх руках.

Стрільці вірять, що для людини немає нічого неможливого, потрібно лише трохи докласти зусилля у напрямку до бажаної мети, здебільшого через цю віру багато з таких людей стають справжніми знавцями в справі пошуку щастя, вони знають, як народитися в сорочці і як зловити за хвіст птаха удачі. Досить часто, близькі і навколишні люди, часом намагаються стримати запал Стрільця, намагаються пояснити, що в житті є й інші цінності крім пригод.

Результати подібних заходів, досить сильно засмучують їх близьких, Стрілець - це волелюбна особистість непідающа дресируванню, приборкувати його, це як приклеювати до стіни фруктове желе скотчем. Волелюбний, оптимістичний і чесний Стрілець, керований планетою Юпітер, планетою достатку і знань, володіє природженою потребою до розвитку своєї власної, унікальної філософії життя.

Звичайно для любові всі роки покірні, так само як і всі представники зодіакального кола, як тільки Стрільці знаходять партнера, який схвалює їх потреби до подорожі, розуміє необхідність зберегти власний сенс життя, самостійність і індивідуальність, Стрілець може стати самим добрим, щедрим і люблячим партнером.

Стрелец

Характер знака зодіаку Стрілець

Головна риса, яка визначає поведінку народжених під знаком зодіаку Стрілець - це їхнє бажання пізнати навколишній світ і знайти в ньому своє місце. Тому представники цього знака Зодіаку прагнуть до особистого зростання, пізнання нового. Вони напористі, товариські і відкриті для оточуючих. З самого дитинства Стрільці відмінно налагоджують контакти, легко сходяться з людьми і з задоволенням навчаються у них. Тому особливо важливо, щоб в дитинстві Стрілець був оточений людьми, здатними подати позитивний приклад.

Зазвичай Стрільці вкрай привабливі, причому це може бути не пов'язане із зовнішністю. Навіть при нічим не виділяючому вигляді народжені під знаком Стрільця можуть вигідно подати себе і зачарувати будь-яку людину, чим часто користуються в особистих цілях.

Що б не відбувалося в житті Стрільця, він зберігає оптимістичний погляд на речі. Уміння радіти життю допомагає не тільки їм самим, а й оточуючим: Стрільці завжди готові надати  допомогу навіть випадковим знайомим, завдяки чому легко домагаються розташування і завойовують славу добрих людей.

Незважаючи на це, при необхідності Стрільці можуть бути твердими і наполегливо домагаються своїх цілей. Крім особистих якостей, їм в цьому допомагає удача: Фортуна любить представників цього знака і часто повертається до них обличчям. Як випущені стріли, Стрільці завжди прагнуть йти вперед до наміченої мети, і як тільки досягають її, прагнуть поставити нову. Зволікання для них нестерпно, як і бездіяльність, нехай навіть вимушене.

Стрільці нетерпимі до традицій, особливо в тому випадку, якщо це заважає досягненню їх цілей. Через це вони часто вступають в конфлікт з консервативними людьми. Зате команду однодумців Стрілець легко приведе до перемоги завдяки вмінню надихати людей і заражати їх своїми ідеями.

Сильні сторони знака зодіаку Стрільця


Такі особисті якості, як впевненість в собі, цілеспрямованість і оптимізм, допомагають Стрільцям домогтися чималих успіхів в житті, особливо якщо навколо них зберуться люди, здатні підтримати і розділяють їх ідеї.

Так само сильними сторонами народжених під знаком Стрільця є свобода поглядів, добре розвинена інтуїція і вміння з декількох варіантів вибрати найбільш виграшний. Стрільці мають стратегічне мислення, вміють планувати і стежити за виконанням своїх планів.

Слабкі сторони знака зодіаку Стрільця


Іноді Стрільці, які прагнуть до втілення в життя своїх проектів, готові поступитися всім. Мета для них виправдовує будь-які засоби. Здатність вести за собою команду розвиває в Стрільцях підвищене почуття власної важливості, і в цьому випадку вони можуть пройтися по головах.

Стрільцям необхідно відчувати свою потрібність і лідерство, тому відносини з конкурентами у них напружені. У разі конфлікту інтересів пошук компромісу може бути марною тратою часу: Стрільці принципові, уперті і нетерпимі.