Знак Зодіаку Скорпіон


Значення Знака: Скорпіон - говорить про сильний і дратівливий характер

Скорпіон Дати: 24 жовтня - 22 листопада

Символ Скорпіона: ♏

Тип Знака: Вода 

Планета Скорпіона: Плутон

Щасливий Колір: Червоний

Щасливий День: вівторок

Щасливі Числа: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81, 90

Квіти Знака Скорпіон: Хризантема

Камінь Скорпіона: Аквамарин

Знак Скорпіона описується як найпотужніший знак Зодіаку, його представники мають долю лідера, інтенсивне життя, заповнене драматичними відносинами і подіями воістину епічних масштабів. Навіть в дитячому віці володарі цього знака мають високий інтелект, розвинений не по роках. Багато астрологів називають цей знак Зодіаку знаком "найстаріших душ". Мудрий Скорпіон, часто знає всі відповіді на всі питання, однак, як часто це буває, не знає, що йому потрібно робити для власного щастя.

Пристрасть, бажання і влада взявшись за руки, ведуть Скорпіона по життєвому шляху. Найбільший виклик долі для Скорпіона - це вибір між владою любові і любов'ю до влади. Буття у владі з їх екстраординарними, глибинними емоційними процесами і чутливістю, часто стає нелегким випробуванням для їхнього близького оточення. Скорпіони відрізняються від всіх інших знаків Зодіаку, і ця різниця може проявлятися в усьому, в їх роботі, в коханні, в повсякденному житті, все що роблять і чим займаються такі люди, разюче відрізняється від інших.

Багато хто може часто жити зі Скорпіоном протягом довгих років, але насправді не знати свого партнера. Багато речей, пов'язані з життям людини народженої в цей період, можуть назавжди залишитися таємницею. Досить часто їх очі можуть видавати їх справжні почуття в той час як слова говорять зворотне, і найгірше, коли Скорпіон намагається приховати свої емоції. Щоб переповнити чашу його терпіння потрібно зовсім небагато і, швидше за все, скоро він вибухне бурею.

Якщо ви маєте справи з Скорпіоном, ви повинні завжди відчувати його, мати справу з ним на інтуїтивному рівні. Вони часто носять маску, занадто часто говорять "Ні", коли дійсно мають на увазі "Так". Скорпіони володіють протилежною природою.

Але як тільки вони знаходять свою справжню любов, вони можуть бути самими відданими з усіх партнерів. Тут варто зазначити, що грати в любовні ігри з такими людьми вкрай небезпечно, їх почуття як вогонь можуть обпекти недбайливого коханця, вони ніколи не забувають обіди і зради. Більшість Скорпіонів - переможці і лідери, єдина річ, про яку вони повинні по справжньому хвилюватися, це ставлення до отриманої ними сили, яка може, як підняти, так і повністю знищити.

Скорпион

Характер знака зодіаку Скорпіон


Скорпіони, як правило, сильні особистості з яскраво вираженими задатками лідера. Вони намагаються максимально заповнити життя подіями, призводять світ навколо себе в рух і легко залучають до своїх проектів оточуючих. Представники цього знака зодіаку відкриті, іноді різкуваті в спілкуванні, але при цьому чутливі, хоча і намагаються приховувати свої переживання.

Скорпіони першої третини знака, що з'явилися на світ з 24 жовтня по 2 листопада, відчувають на собі вплив червоної планети Марс. Вони не надто емоційні і не схильні до емпатії, однак це часто допомагає їм: такі люди стають прекрасними лікарями або військовими.

Народжені з 3 по 13 листопада Скорпіони - "сонячні", великодушні і благородні люди. Їх відмінна риса - прекрасна пам'ять. Такі Скорпіони спокійніші інших і більш схильні до компромісів. Сильні в психології, за рахунок чого нерідко досягають видатних успіхів в комерційній діяльності.

з 14 по 22 листопада Скорпіонам "супроводжує" планета любові Венера. Люди, народжені в цей час, володіють приголомшливою харизмою і сексуальністю. Люблять красиве життя, красивих людей, красиві речі. Можуть знайти своє покликання в кар'єрі артиста.

Сильні сторони знака зодіаку Скорпіона


Яскрава натура Скорпіонів дозволяє їм легко вести за собою людей. Вони без вагань беруться за нові справи і часто досягають в них чималих успіхів. Важко піддаються зовнішнім впливам, навіть хвороби обходять їх стороною. Скорпіони віддані тим, кому довіряють, і завжди готові прийти на допомогу близьким. Крім сильної волі і яскравої особистості, народжені під знаком Скорпіона, мають гострий розум.

Слабкі сторони знака зодіаку Скорпіона


Скорпіони не люблять проявляти емоцій, тому найчастіше спілкуватися з ними важко: оточуючим вони навіть можуть здатися лицемірними. Прагнуть до влади, яка може змінити їх характер: найчастіше Скорпіони стають занадто жорсткими, нетерпимі до думки, відмінної від їх власної.

. Пом'якшити ці прояви можна за допомогою побудови довгострокових довірчих відносин з ними.