Знак зодіаку Терези


Значення Знака: Урівноважені терези

Терези Дати: 23 вересня - 23 жовтня

Символ Терезів: ♎

Тип Знака: Повітря 

Планета Терезів: Венера

Щасливий Колір: Синій, Зелений

Щасливий День: п'ятниця

Щасливі Числа: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60

Квіти Знака Терези: Троянди

Камінь Терезів: Опал

В уяві кожного підлітка, народженого під знаком Терезів, малюється картина, що він або вона повинні знайти принца або принцесу. У зрілому житті у багатьох розгортаються невдалі події, особисті драми, розбиті серця і розчарування, що ще більше змушує їх шукати свій ідеал, сформований ще в дитинстві в самій екстраординарной манері, для деяких це стає нав'язливою ідеєю як пошук святої чаші Грааля. Завжди пристрасна любов, мінливі відносини і постійний пошук істини, різко відрізняють володарів знаку Терези, але лише пошук балансу є метою їх існування.

Рано чи пізно будь-які шторми вщухають, так і Терези, на своє щастя, знаходять баланс, який шукали, можливо, ця рівновага сил стосується не всіх сфер життя, але здебільшого їх це задовольняє. Часто такі люди знаходять себе у веденні бізнесу, де вони повністю присвячують себе улюбленій справі, часто це робить їх надзвичайно успішними діловими людьми.

Іноді несподівана любов або нежданий роман, може повалити складене життя Терезів, поставити все верх дном і змінити підвалини, на яких, трималося все існування цих людей. Часто це важкий період, період вибору і прийняття рішення. Але, як не дивно, по закінченню часу і усвідомлення Терезами всіх принад нових відносин, до них приходить розуміння того, що разом з партнером, вони можуть стати краще, відкрити нові горизонти можливостей в бізнесі і в цілому набагато повніше виразити себе як особистість. Що б не говорили, чарівність Терезів укладено в їх здатності збирати навколо себе справедливих людей, граючи зав'язувати дружбу і теплі відносини.

Є, на жаль, сумний факт того, що багато хто з Терезів відбулися б як талановиті бізнесмени або як творчі особистості, якби залишалися одні, але багатьох з них губить любов. Однак, це все ж погляд з боку, а для тих Терезів, хто зміг знайти заповітну мрію і зустріти на життєвому шляху свою принцесу або принца, - це зовсім інша історія ...

Весы

Характер знака зодіаку Терези


Люди, що народилися під знаком Терезів, - досить приємні і доброзичливі. Але при цьому іноді вони можуть бути і похмурими, не люблять, коли ними починають командувати. Терези володіють розвиненим інтелектом, але в той же час вони дуже наївні. Можуть довго розмовляти, і самі при цьому є відмінними слухачами. Терези дуже рідко поспішають і роблять щось з поспіхом.

Терези прагнуть досягти рівноваги у всьому, і, якщо це не вдається, то вони можуть впадати в депресію, перебувати в стані зневіри і роздратування. Зміна настрою - це звичайне явище для Терезів. Перед представниками цього знака зазвичай складно встояти, вони можуть викликати симпатію однією тільки посмішкою.

Якщо Терезам потрібно прийняти якесь рішення, то вони можуть дуже довго вагатися і утруднятися з остаточним вибором. Але якщо вже рішення прийнято, то воно точно буде остаточним, змінювати свою думку Терези не звикли. В роботі Терези активні, багато працюють, але в якийсь момент можуть припинити свою діяльність, занурившись в стан ліні. Це природно для Терезів, в такий період вони відновлюють свої сили, щоб потім з подвоєною енергією приступити до роботи. Терези - це чесні і відповідальні люди, до роботи підходять скрупульозно, намагаючись нічого не упустити. Їх здатність концентруватися і проникати в глибину речей просто вражає.

В характері Терезів присутня подвійність, кожна позитивна риса врівноважується негативною. Терези що ненавидять грубість, але в той же час обов'язково різко припинять ситуацію, яка їм не до душі. Вони люблять людей і разом з тим ненавидять натовп. Вони завжди мирять тих, хто свариться, але і самі іноді не проти спалахнути. Вони непосидючі, але рідко кудись поспішають. Одним словом, народжені під знаком зодіаку Терези - це досить незвичайні люди, в яких, здавалося б, поєднуються непоєднувані риси.

Сильні сторони знака зодіаку Терези


Люди народжені під знаком зодіаку Терези мають кілька позитивних рис характеру, які дуже цінують в них інші люди. Наприклад, серед таких рис можна назвати чесність, щирість, уважність. Терези дуже розважливі в поведінці, практично не конфліктні, рідко сваряться і скандалять.

Почуття естетичних цінностей дуже розвинене у представників цього знака, любов і дружба для них - це не порожній звук. Серед Терезів зустрічається велика кількість романтиків і поетів, а також просто тонкі і чутливі натури, здатні співпереживати чужим проблемам.

Слабкі сторони знака зодіаку Терези


В результаті того, що Терези постійно намагаються догодити всім оточуючим, вони можуть буквально позбутися своєї індивідуальності. Крім того, Терези дуже мрійливі, але часто все залишається тільки на рівні мрій і не втілюється в реальність.