Знак зодіаку Діва


Значення Знака: Діва (ангел) з непорочною натурою

Діва Дати: 24 Серпня - 22 Вересня

Символ Діви: ♍

Тип Знака: Земля

Планета Діви: Меркурій

Щасливий Колір: Помаранчевий, Білий, Сірий, Жовтий

Щасливий День: Субота

Щасливі Числа: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Квіти Знака Діва: Іпомея

Камінь Діви: Нефрит

У класичному розумінні астрології, Діва описується як меркантильна, метушлива і обмежена особистість. Але коли Діва сяє, фактично немає ніякого іншого знака зодіаку, здатного хоч якось відповідати їх внутрішньому світу. Коли Діва впевнена в своїх силах і відчуває силу своїх здібностей, такі люди стають найуспішнішими та творчими з числа всіх знаків.

Якщо поставити собі за мету, то з легкістю можна знайти безліч людей народжених під знаком Діви які працюють в сфері послуг, в благодійності, багато хто з них будуть вчителями і лікарями, а можливо цілителями які спеціалізуються на масажі або на лікуванні за допомогою лікарських трав.

Одна з найбільш чарівних особливостей Діви - це відмова від цинізму і віра в людей. Незалежно від того, скільки часу триває їх роман, навіть якщо відносини з партнером давно стали натягнутими, Діва буде вірити, що все буде добре і підтримувати цю віру в своєму партнері.

Діви можуть часто ставати жертвами чужих ігор, владних відносин, де іноді з ними погано поводяться. Незважаючи на свою винахідливість, Діва є знаком доброти і співчуття, на жаль цим іноді користуються інші з метою своєї переваги над ними.

Творча і чутлива натура Діви є вельми уточненою людиною яка, як рідкісні орхідеї, вимагає особливої ​​турботи і індивідуального поводження, щоб повністю розкрити свою справжню унікальну красу. Скромні і сором'язливі, вони щасливі дозволити іншим брати центральне, очільне місце і здатні віддати все що мають на благо тих кого люблять, витратити всю свою енергію на досягнення мети свого партнера, яка з моменту їхнього знайомства стала загальною.

Не можна знайти кращого друга, партнера або союзника ніж Діва. Якщо настають важкі часи, ви потребуєте поради, допомоги, в надійних товариських відносинах, найбільш ймовірно, що біля вас буде людина, народжена під цим знаком. З Дівою в вашому житті ви знайдете когось, хто розуміє і дбає про вас.

Дева

Характер знака зодіаку Діва


Народжені під знаком зодіаку Діви інтелектуальні, спостережливі, добре вміють мислити логічно, мають аналітичний склад розуму. Діви поважають ерудицію, бувають з різнобічними інтересами, намагаються постійно розвиватися. Даний знак є, мабуть, одним з найскладніших. Діви в більшості своїй - це скептики, які не вірять в одкровення й інтуїцію. Навколишній світ вони прагнуть пізнати тільки через логіку і дедукцію.

Діви практично ніколи нічого не перебільшують, вони підходять до справи максимально раціонально і критично, постійно аналізують те, що відбувається і думають над цим. Перш ніж щось зробити, Діви повинні ретельно все обдумати, що може доставляти їм якесь занепокоєння. Іноді вони можуть думати занадто довго, що може привести до втрати можливостей. Діви розумні і працездатні, можуть робити майже все.

Діву легко розпізнати серед інших людей по небагатослівності, безшумності, відсутності демонстративності. При цьому Діва завжди тримається осторонь, окремо від інших. Приємні, інтелігентні, спокійні люди з ясним розумом, терпляче очікують чогось, - це напевно Діви.

Сильні сторони знака зодіаку Діва


Інтелектуальність, практичність, логіка - ось ті риси, які відрізняють Дів і роблять їх досить розумними людьми. Діви здатні брати на себе велику відповідальність. Вони завжди тверді і послідовні, намагаються йти до кінця. У відносинах з людьми вони бувають стримані на похвалу і компліменти, але саме від Дів можна почути щирі і корисні поради. Діви - це цікаві і багатосторонні люди, з якими завжди цікаво спілкуватися. При цьому не можна сказати, що Діви дуже товариські, але ця якість наділяє їх солідністю і впевненістю в собі.

Слабкі сторони знака зодіаку Діва


Іноді народжені під знаком зодіаку Діви можуть перетворюватися в інтелектуальних снобів, надаючи надто великого значення своїм розумовим здібностям. Також Діви можуть бути занадто критичні по відношенню до інших людей. Діви - це справжні трудоголіки, це захоплення роботою часом здатне позбавити їх думки про сім'ю та дітей.

Також Діви можуть бути надмірно стурбованим та метушливі. Можна віднести до негативних рис знака і такі риси характеру, як скритність і закомплексованість. Комплексів у Дів може бути величезна кількість, адже критично ставляться вони не тільки до інших, але і до себе.