Знак Зодіаку Лев


Значення Знака: Гордий лев - цар звірів

Лев Дати: 23 липня - 23 серпня

Символ Лева: ♌

Тип Знака: Вогонь

Планета Лева: Сонце

Щасливий Колір: Золотий, Помаранчевий, Білий, Червоний

Щасливий День: Недідя

Щасливі Числа: 1, 4, 10, 13, 19, 22

Квіти Знака Лев: Соняшник

Камінь Льва: Янтар

Харизматичний Лев приваблює не тільки достаток друзів і можливостей, але і вміє пережити бурхливі часи життя з властивим йому стилем і хорошим настроєм. Кожен Лев народжується з удачею в руках, як любов перемагає всі негаразди. Лев, яким керує серце, здатний подолати будь-які життєві труднощі і, досягнувши мети, рушити ще далі, як і всі природжені лідери, вони не знають спокою.

Як тільки Лев вступає у відносини з іншою людиною, з яким цілком і повністю довіряє, він повністю присвячений і відданий йому. З такими людьми важко ладити, але якщо ви домоглися їх прихильності, не варто випробовувати ваші взаємини на міцність, якщо Лев запідозрить обман або буде відданий, він ніколи не забуде нанесеної образи, помститься при першому представився випадку, і він вкрай рідко змінює свою думку про людині, одного разу показавшем своє справжнє я.

Є три рівні розвитку душі у людей, народжених під знаком Лева. Найвища представлено Сфінксом - це мудре не по роках, міфічне створіння, великий вчитель і наставник. Друге - Лев, король джунглів, який керує его Льва, але завжди виступає на захист і підтримку тих, кого він любить. І останній рівень - дитинча Льва, незрілий, несформований, лякає всіх нових немовля.

Людей, народжених в цей період, важливо розуміти саме з такої точки зору: всередині Льва, всі рівні і межі душі тягнуться один до одного, вони не можуть існувати окремо. Проте, якщо вам доведеться мати справу з такими людьми, розраховуйте на те, що в одних питаннях Лев може надати неймовірно мудре рішення, і в той же час, як дитина, він буде веселитися і радіти звичайним земним речам.

Всі Леви - законодавці моди, лідери і авантюристи. Їх слабкість - це їхня гордість, такі люди тануть від лестощів і це, ймовірно, найлегший шлях до їх серця, однак найменша критика, перед будь-якою людиною, закриє останню можливість на мирне співіснування.

Лев

Характер знака зодіаку Лев


Леви - це великодушні і горді люди, які показують собою втілення життєвої сили і авторитету. Леви постійно прагнуть до самореалізації, і, треба сказати, здебільшого вони успішно досягають своїх цілей. Представники цього знака зодіаку обожнюють перебувати в центрі уваги. Вони прекрасно знають, яке справляють враження, і намагаються зробити його ще краще і ефектніше. Лев завжди зробить все, що тільки може, для того, щоб про нього добре думали.

І в духовній області, і в матеріальній сфері народжені під знаком зодіаку Лев постійно прагнуть створювати щось нове. Для того, щоб досягти мети, Лев буде в великих кількостях витрачати гроші, час і знання, практично не піклуючись про себе. Львів дуже тягне до протилежної статі, але їх губить надмірна довірливість. Лев часто може стати жертвою обману, адже іншим людям він довіряє як собі.

Про себе Леви завжди мають достатньо високу думку. Вони завжди будуть робити все, що вважають правильним, не звертаючи уваги на громадську думку. Лев часто виявляє нетерпіння і впертість, тому ті, хто з ним не згодні, повинні проявити максимум обережності, щоб якось впливати на нього.

Сильні сторони Левів


Типовий Лев - це владний і благородна людина. Він володіє великими виконавськими якостями. Леви, здається, народжені для того, щоб керувати і стежити за порядком де б то не було. Леви дуже привабливі, викликають довіру у інших людей, з ними приємно спілкуватися. Зазвичай чарам Льва дуже складно протистояти.

Льву немає потреби докладати велику кількість зусиль для того, щоб домогтися бажаного, у нього нібито все виходить само собою. Люди люблять Львів і зазвичай у всьому намагаються їм допомогти. Леви дуже шляхетні, віддані і романтичні.

Слабкі сторони Левів


Іноді, при всіх своїх позитивних якостях, Лев може стати занадто самовдоволеним, пишатися і піднестися над іншими людьми. Також через те, що Левам важливо, щоб оточуючі думали про них виключно добре, вони можуть надягати маску чесноти, хоча насправді є не тими, ким здаються. Крім того, Леви можуть бути пихатими і жорстокими.