Знак зодіаку Близнюки


Значення Знака: Двоє близнюків або пара закоханих - вказує на здатність до спілкування

Близнюки Дати: 22 травня - 21 червня

Символ Близнюків: ♊

Тип Знака: Повітря 

Планета Близнюків: Меркурій

Щасливий Колір: Помаранчевий, Жовтий

Щасливий День: Субота

Щасливі Числа: 5, 14, 23, 32, 41, 50

Квіти Знака Близнюки: Лаванда

Камінь Близнюків: Агат

У давньогрецькій міфології, правитель Близнюків - Меркурій, був посильним богів, здатним перетинати небеса за одну мить, можливо саме це пояснює, чому народжені під знаком Близнюків завжди в русі, змучені невгамовною жагою знання і нових подій. Невиліковно цікаві, а іноді навіть шкідливі і примхливі. Близнюки - багатогранні натури, які люблять знати трохи про все, але взагалі не дуже багато про одну конкретну тему, насправді, лише різноманітність є їхньою метою життя.

В астрології Близнюки завоювали репутацію нестримних бюлетенів здатних продовжувати свій монолог годинами, ті ж Близнюки хто позбавлений такого дару, зазвичай стають прекрасними письменниками або мають особливий талант в осягненні іноземних мов і т.д. У любові Близнюки віддають перевагу партнеру, який може не відставати від них ні духовно, ні фізично.

Є одна річ гірше, ніж люди говорять про вас, це - люди не говорять про вас. Подобається це Близнюкам чи ні, але оточуючі часто обговорюють їх поведінку, їх завжди оточують чутки, плітки і пересуди. Разом зі Скорпіоном і Дівою, Близнюки - знак зодіаку, який часто обговорюється, аналізується, а іноді навіть пригнічується іншими представниками зодіаку. Найчастіше це - тонка форма ревнощів з боку їх оточення, тому що Близнюки дійсно ведуть унікальний, незвичайний спосіб життя. Внутрішній світ Близнюків настільки унікальний і таємничий, що решта світу здається занадто відстороненою, щоб бути здатною зрозуміти і оцінити всю багатогранність талантів які Близнюки пропонують світу.

Інша причина, чому Близнюки зосереджують на своїй персоні такий великий інтерес, пов'язаний з тим, що народжені в цей період люди часто володіють багатогранними здібностями і можуть бути успішними практично в будь-якій сфері нашого життя, проте нестабільність цього знака тягне їх в зовсім іншому напрямку. Так, наприклад, Близнюки можуть дуже досягти успіху в фінансових питаннях, причому найбільш вигідно у них, виходить, реалізовувати схеми швидкого збагачення, однак і до витрат вони ставляться так само легко і здатні спустити на вітер отримані тільки що багатства.

Близнецы

Характер знака зодіаку Близнюки


Люди, що народилися під знаком Близнюків, рухливі, привітні, товариські. Вони володіють розвиненим інтелектом і хорошою пам'яттю, часто мають розвинений літературний дар. Близнюки чарівні, люблять фліртувати, легко домагаються бажаного у відносинах з протилежною статтю. Вони прагнуть до знань, здатні до навчання, винахідливі, відмінно володіють письмовою та усною промовою. При цьому люди-близнюки володіють подвійною натурою, в їхньому характері явно виражена мінливість, навколишні люди часто підозрюють їх в лицемірстві.

На вигляд Близнюки можуть здаватися байдужими і абсолютно спокійними. Але цей спокій розвивається як захист від критики, іронії і неприємних жартів на свою адресу. Близнюки прагнуть повністю захистити себе, побудувавши своє життя виключно в своїх інтересах. Часто Близнюки проявляють надто багато уваги до різних дрібниць, що створює для них складності. В людях цього знака є сусідами практичність, мінливість, дріб'язковість, егоїзм і чутливість. Неприємні ситуації можуть виникати у Близнюків в результаті відсутності енергії і якоїсь схильності пускати все, що відбувається на самоплив.

Взагалі, характер у Близнюків досить легкий. У спілкуванні з ними не виникає складнощів, якщо не звертати увагу на деякі нюанси: зміни настрою, егоцентричність, мінливість. Багато Близнюків також схильні до обману і неорганізованості.

Сильні сторони знака зодіаку Близнюки


Близнюки мають дійсно відмінну пам'ять і розвинений розумом. Це дозволяє їм бути набагато успішнішими за інших знаків. При цьому варто відзначити і те, що Близнюки здатні розглядати ситуацію відразу з двох сторін, що допомагає їм прийняти найбільш правильне рішення. Також Близнюки прагнуть догодити оточуючим, підлаштовуються під них. У спілкуванні з близькими людьми завжди шукають щось, що може їх порадувати. Можуть захоплюватися кулінарією і відмінно готувати.

Слабкі сторони знака зодіаку Близнюки


Знак зодіаку Близнюки відрізняються неорганізованістю і незібраністю. Вони рідко коли можуть довести справу до кінця, не здатні концентруватися і зосереджуватися на ділі. Варто також відзначити і такі не дуже приємні риси характеру Близнюків, як жадібність, прагнення домогтися свого, не дивлячись ні на що. Люди-близнюки постійно змінюють свою думку, у них, як то кажуть "сім п'ятниць на тижні і всі різні". До того ж вони не здатні довгий час виносити розумове і фізичне напруження, швидко втомлюються.