Знак Зодіаку Тілець


Значення Знака: Бик або буйвол - говорить про внутрішню силу і витривалість

Телець Дати: 21 квітня - 21 травня

Символ Тельця: ♉

Тип Знака: Земля 

Планета Тельця: Венера

Щасливий Колір: Синій, Синьо-зелений

Щасливий День: П'ятниця, Неділя

Щасливі Числа: 6, 15, 24, 33, 42, 51

Квіти Знака Телець: Роза

Камінь Тельця: Бірюза

Під прохолодною і зібраною зовнішністю, Тельці дуже відрізняються від всіх інших знаків Зодіаку. Тельці вміють усуватися від натовпу і залишатися вище громадської думки, і це при тому, що вони мають заслужену репутацію товариських і приємних в розмові людей.

Люди, народжені в знаку Тельця, великодушно дозволяють іншим бути в їх присутності, однак не підпускають до себе нікого, хто б міг по справжньому перейнятися їх душею, Тельці набагато комфортніше почуваються, залишаючись загадкою для свого оточення. Спілкуючись з такими людьми дуже легко виявити деяку ступінь відчуженості з їх боку або повне небажання сприймати чужі ідеї - це як розмовляти з деревом, ви говорите, приводите доводи на підтримку своєї теорії, але Телець, як скеля, не подає жодного знака на переконливість вашого монологу.

З іншого боку, якщо врахувати всі якості характеру і взяти до уваги незворушність і ретроградство таких людей, Тельці - це як розкрита книга, для тих, хто вміє її читати. Часто модель їх поведінки закладається ще в дитинстві, і управляється надзвичайно складними глибинними процесами їх душі. Однак їхні почуття, пристрасть, побоювання і бажання, залишаються відкритими, лежать на поверхні щоденних дій.

У Тельців є чудова здатність повністю абстрагуватися від навколишнього світу, включати якийсь внутрішній автопілот, що дозволяє таким людям спокійно займатися своїми справами, не відволікаючись на зовнішні подразники. Взагалі, ця здатність тісно пов'язана з потребою Тельців до гармонійного існування і комфорту, Тельці ненавидять зміни, вони змушують їх вникати в постійно виникають проблеми зовнішнього світу, і тим самим, втрачати комфорт умиротворено стану. Тельці побоюються будь-яких ризиків і можливих наслідків, люди цього знака найчастіше не покладаються на милість долі, а працюють над створенням забезпеченого майбутнього вже сьогодні.

У любові, люди народжені в знаку Тельця, найніжніші і дбайливі створення на землі. Природа таких людей прекрасно поєднується з особистими і фізичними почуттями і, отже, все, що пов'язано з задоволеннями, все те, що вони можуть бачити, торкнутися, відчути запах або смак, всі ці можливості лише додають в цілому особливе захоплення до них з боку оточуючих людей.

Телец

Характер знака зодіаку Телець


Люди, які народилися під знаком Зодіаку Тельця, є справжніми реалістами і практиками. У житті вони найчастіше ставлять перед собою цілі, які полягають в накопиченні матеріальних і духовних благ. Тельців відрізняє скромність, дбайливість, сором'язливість, порядність, обережність. У них поєднується м'якість, ніжність і впевненість в собі, наполегливість в досягненні цілей. Тельці мають величезний запас терпіння, але, коли воно підходить до кінця, спокійний і лагідний "теля" перетворюється в розгніваного бика.

Варто відзначити і таку переважну рису в характері Тельців, як консерватизм. Нові ідеї не роблять на них практично ніякого впливу і насилу проникають в їхню свідомість. Вони вважають за краще діяти перевіреними методами, які вже зарекомендували свою ефективність. Власне "Я" стоїть у Тельців на першому місці, і вони вважають за краще вирішувати всі проблеми самостійно, не звертаючись за допомогою до інших. Багато Тельці прагнуть отримати гарну освіту, хоча навчання може даватися їм насилу.

Сильні сторони знака зодіаку Телець


Можна сміливо говорити про те, що головна риса характеру Тельця - це миролюбність. Людей цього знака Зодіаку можна наводити як приклад, коли мова йде про чесноти, вони просто ходяче її втілення. Також варто відзначити, що Тельці здатні повністю концентруватися на проблемі і докладати максимальних зусиль для досягнення цілей, тому такі люди найчастіше дуже успішні.

Тельці процвітають у тих сферах, які вимагають завзятості і часу. Вони також часто виступають з якимись комерційними ідеями, які спочатку здаються незначними, але потім переростають в щось глобальне. І, звичайно, Тельці напевно знають, як "витрусити" гроші з чужих кишень, адже не дарма символом цього знака є золотий тілець. У відносинах Тельці зазвичай зберігають вірність, їх приваблює сталість і стабільність в шлюбі.

Слабкі сторони знака зодіаку Телець


До головних негативних рис народжених під знаком зодіаку Тілець можна віднести егоїзм, упертість, байдужість. Також один з основних недоліків полягає в потуранні власним слабкостям і бажанням. Ще один яскраво виражений недолік - це зайва обережність. Буває, що Тельцям щось не вдається тільки через те, що вони побоюються скористатися будь-яким випадком.