Знак Зодіаку Овен


Значення Знака: Баран - вказує на дух суперництва

Овен Дати: 21 березня - 20 квітня

Символ Овна: ♈

Тип Знака: Вогонь

Планета Овна: Марс

Щасливий Колір: Червоний

Щасливий День: вівторок

Щасливі Числа: 9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72

Квіти Знака Овен: Жимолость

Камінь Овна: Алмаз

Весняне рівнодення 21 березня - початок нового зодіакального року, і Овен, перший із знаків зодіаку, є тим самим початком почав, знаком всього нового, знаком відродження. Овен є заповзятливим, честолюбним, імпульсивним, захопленим і повним енергії людиною. Овен - піонер і в думки і дії, дуже відкритий для нових ідей, волелюбна людина. Такі люди вітають виклики долі, і не будуть відхилятися від наміченої мети.

Овни - природжені, хоробрі лідери, що володіють справжнім занепокоєнням долею тих, ким вони керують, однак вони не будуть соромитися використовувати підлеглих, в досягненні власних цілей. Як підлеглі, Овни можуть доставляти своїм керівникам безліч неприємностей, такі люди схильні до необдуманих вчинків, непомірні в вираженні своїх думок і емоцій. Величезна енергія володарів знаку Овен, робить їх агресивними і неспокійними, наполегливими і швидкими в справах, і здатними до явного показу свого невдоволення, якщо вони відчувають себе ображеними.

Овен - знак стихії вогню, і народжені під цим елементом вважаються в астрології як підприємливі й активні люди. Овен - унікально наївний знак, хоча вони є незалежними і життєстверджуючими, вони дивно довірливі, часто невинно не помічають найбільш явних речей відбуваються прямо перед їхніми очима.

Незалежно від того, який поворот долі очікує Овна, такі люди мають чудову здатність прийти в норму, і, взявши себе в руки, знову відновити сили, їхня віра в життя і прекрасне майбутнє, залишається незайманою тимчасовим утрудненням. В глибині душі вони завжди діти, а навколишній світ - то чарівне місце, де їм завжди раді.

Багато риси характеру Овнів дозволяють їм домагатися вагомих успіхів у спорті, під цим знаком народжене багато олімпійських призерів. Овен розцінюється як найобдарованіший з фізичної точки зору знак зодіаку, знак обдарований найбільшою кількістю чоловічої енергії. Не дивно, що жінки, народжені в Овні, динамічні і агресивні натури, і в результаті такі жінки часто стикаються з дилемами, оточуючими їх любовні стосунки. Для таких жінок дуже важливо знайти сильного духом партнера, справжнього чоловіка, інакше відносини призведуть до повного домінування з боку жінки-барана, що рідко позначається позитивно на романтичний зв'язок. І, навпаки, для чоловіка Овна, жінка повинна бути справжньою жінкою, жінкою з великої літери. З таким чоловіком не можна докоряти й казати, проте жінка повинна бути для нього не тільки другом, а й партнером в справах, помічником в його починаннях.

В цілому, для багатьох люди, народжені в цей період, є досить загадковими особистостями з вельми заплутаним характером, складною комбінацією дуже сильних чоловічих і жіночих якостей об'єднаних разом.

Овен

Характер знака зодіаку Овен


Овни дуже запальні й імпульсивні, природжені лідери, енергійні і егоїстичні. Їх тваринні інстинкти переважають над іншими. Вони відрізняються від всіх інших знаків Зодіаку цією особливістю. Це не ті люди, які прислухаються до чужої думки або пропозицією. Овни з тих, хто діють тільки за своїм наміченим планом і якщо Ви спробуєте перешкодити їм в цьому, то підхопите грубість як мінімум.

Але якщо не зможете заперечити йому або надіслати його, то він Вас не буде поважати. Овни це ті люди, які люблять і поважають силу. І якщо Ви її покажете, то будуть Вас як мінімум поважати. Тільки потрібно це робити делікатно не в лоб як діють він сам, інакше Ви наживете собі ворога або розірвете з ним усілякі відносини.

Сильні сторони знака зодіаку Овен


Овен при всій своїй імпульсивності і зайвої впертість, є прекрасним другом і соратником. Якщо у вас, щось трапилося в житті, то сміливо телефонуйте йому, і він прийде до Вас на допомогу скоріше за все один з перших.

Якщо в гороскопі Овна переважає більший вплив Марса, то перед вами буде типовий лицар, борець зі злом і несправедливістю. Також як я і говорив в Овнах переважає якість явного лідера, що не приховане як в інших знаках зодіаку, які іноді нагадують Сірих Кардиналів. Тому якщо потрібно вивести людей на площі, подвоїти зарплату співробітникам через розмову з начальством або влаштувати страйк в ім'я добра, рівності і братерства, то Овен це той хто Вам потрібен.

Слабкі сторони знака зодіаку Овен


Ви напевно чули вислів "упертий як баран" це вірно уособлює знак зодіаку Овен. Народжені під цим знаком, є уособленням чоловічої сили та війни. Їх покровитель по давньогрецької міфології є бог Арес або римський Марс. Марсіанська тінь, яка відкладається на знак Овна має свої сильні і слабкі сторони. І на цьому можна описувати Овна, але є кілька підводних каменів, які слідують розглянути.

У гороскопі Овна є дуже сильне переважання таких негативних емоцій як: лють, пристрасть, запальність і ревнощі. З іншого боку, народжені під знаком зодіаку Овен мають дуже яскраву натуру лідера, вождя, є дуже енергійними та впевненими в собі людьми.