Знак зодіака рак


Значення Знака: Рак (краб) - символ зворотнього руху, консерватизму і традицій, дому та сім'ї

Дати Рака: 22 червня - 22 липня

Символ Рака: ♋

Тип Знака: Вода

Планета Рака: Місяць

Щасливий Колір: Помаранчевий, Білий

Щасливий День: понеділок, четвер

Щасливі Числа: 2, 7, 11, 16, 20, 25

Квіти Знака Рак: Акант

Камінь Рака: Місячний Камень

Народжені під знаком Рака люди, якими керує таємничий Місяць, є однією з загадок зодіаку. Справедливо сказати, що більшість Раків є цілою зв'язкою неймовірних протиріч. Жалісливі і піклуються про друзів і сім'ю , але все ж можуть довести будь-кого до нервового зриву своїми ревними зауваженнями і практично ніколи не припиняються капризами.

Привабливо-ексцентричні з одного боку, Раки екстремально ревно ставляться до того, як вони виглядають в суспільстві і в очах інших. Як і їх астрологічний символ, Раки можуть здаватися твердими, черствими і нечутливими до оточення, однак, під товстим панциром знаходиться м'яке, чуттєве і ніжне створіння. Зрештою, все Раки - діти Місяця, покровительки всіх закоханих.

Так само, як Місяць зазнає безліч змін, від слабкого місяці до повної фази, так і Раки, протягом усього життя, проходять через свого роду різні фази змін, набираючись досвіду і знань. Життя не зупиняється для цього знака зодіаку, навіть якщо Раки залишаються на одному місці, вони живуть в своєму світі, в океані внутрішніх емоцій.

Їх зв'язок з Місяцем, часто позбавляє можливості адекватно реагувати на зміни, що відбуваються в навколишньому світі, а багато що відбувається в їхньому світі, може обернутися з ніг на голову за лічені секунди. Їхнє життя подібне американських гірок, не залишає їм іншого можливості, як жити справжнім моментом, але ця особливість - частина їх чарівності.

Любов і романтичні відносини є головною ланкою в житті Рака, звичайно, варто відзначити, що з-за деякої потреби в забезпечених тилах, іноді, піднесені почуття ділять перше місце з матеріальним добробутом, і все ж зауважимо, що жоден інший представник зодіакального кола нездатний , настільки серйозно, відноситься до любовних відносин як Рак. Ніхто інший не переживає так щиро при втраті коханої людини. З їх мінливою природою, Раки чарівні, таємничі, і ще раз чарівні. Цей знак - один з найчарівніших і як тільки їх чари досягло вас, вони будуть вам найспокусливішими і бажаними компаньйонами.

Рак

Характер знака зодіаку Рак


Люди, що народилися під знаком Рака, дуже чутливі і емоційні. Чутливість Раков настільки висока, що вони постійно страждають перепадами настрою, а від сильних переживань можуть навіть захворіти. Меланхолія досить часто відвідує Раков, але і радіти вони теж вміють добре. Взагалі Раки - це люди, які все емоції виявляють в максимальній їх формі. Але при цьому далеко не завжди вони можуть демонструвати всі свої почуття оточуючим, вони можуть бачити тільки незначну їх частину.

Боячись показувати свої почуття і вразливу душу, Раки ховають себе в своєрідний панцир холоднокровності, по-справжньому відкриваючись лише близьким людям. Часто Раки недооцінюють себе, і для підняття самооцінки їм обов'язково потрібні компліменти і слова підтримки від інших.

Раки дуже добре розуміють інших людей, співчувають, співпереживають. Вони обов'язково прийдуть на допомогу людям, які мають потребу в цьому, особливо, якщо справа стосується рідних. Знак зодіаку Рак - це дуже сімейний знак, при цьому у людей народжених під цим знаком сильно розвинений батьківський інстинкт. Їх тягне до предків, до несучасним речей і т.д.

Сильні сторони знака зодіаку Рак


Раки - це майже завжди лідери, причому вони не бояться навіть найскладніших справ. Поставте Рака на чолі команди, і він гідно призведе її до мети. Крім того, Раки володіють достатнім завзятістю, яке стає незамінним супутником у вирішенні поставлених завдань. Також варто відзначити і таку позитивну рису, як терпіння, яке дуже виручає Раков в складних ситуаціях. А ще Раки розсудливі, працьовиті й ощадливі.

Слабкі сторони знака зодіаку Рак


При всіх своїх позитивних якостях, Раки мають багато страхів і стають їх жертвами. Вони постійно ставлять собі якісь обмеження, які потім доводиться долати. Раки дуже болісно сприймають критику і навіть можуть неадекватно реагувати на зауваження на свою адресу.

Не можна назвати плюсом і те, що настрій Раків нестабільно, воно постійно "скаче": тільки що Рак плакав, і ось він уже заливисто регоче. Крім усього іншого. Раки ненавидять визнавати власні помилки і "приставити до стінки" людей цього знака не так-то просто.