Водолій

Непостійним Водоліям камінь стане надійним помічником в любові, встановленні міцних відносин. Але підходить мінерал лише тим, чия енергія творча, підпорядкована будь-якої мети. У зворотньому випадку подружитися з ним просто не вдасться. Гранат діє отверезнюючи на Водоліїв-мрійників, а багатьох не звиклих по-іншому ставитися до життя, це може збити з пантелику і дезорієнтувати.

Гранат (від лат. "Гранум" - зерно). Для Водоліїв цей камінь вважається оберігом і допомагає захистити людину від злого ока і поганої долі. За складом розрізняють шість видів граната: вогняно-червоний Піроп (магній - алюміній), жовтуватий або зеленкуватий Гроссуляр (кальцій - алюміній), помаранчевий Спессартин (марганець - алюміній), прозорий лілуватий, пурпурний або фіолетово-червоний Альмандин (залізо - алюміній), смарагдово-зелений Уваровіт (кальцій - хром), зелений, буро-червоний або чорний андрадит (кальцій - залізо). Яскраво-червоні гранати в старовину називалися карбункулами ( "вуглинками"). На Русі Гранати іменувалися Веніс, Бечетами як захист від природних катастроф. За старовинним уявленням, порошок граната з водою повертає рум'янець на обличчя, заспокоює шлунок і веселить душу. 

Фіолетово-червоний гранат - це камінь любові і пристрасті. Він сприяє сімейному щастю, дарує взаємну любов, виконує заповітні мрії, оберігає від нещасних випадків в дорозі. Червоний гранат оберігає свого власника від стихійних лих,вроків і чаклунства, сприяє щасливому сімейному життю. Є каменем чистоти і істини, а також символом любові і співчуття. Серед його магічних властивостей те, що допомагає підвищити фізичний потяг і пристрасність в любові.

Вернутись на головну розділу