Козеріг

Для Козерога Рубін - це кращий захисник від усіх негараздів: життєвих негараздів, нещасних випадків чи проблем зі здоров'ям. Для чоловіків це незамінний помічник у прийнятті рішень. Для жінок рубін - це талісман, що приносить успіх і підсилює інтелектуальні здібності. Козерогам, як повітря, потрібно найрадісніше і всеосяжне стан єднання зі світом і людьми, прийняття життя у всіх її проявах з позитивним настроєм і інші сприятливі впливи каменю. Важливо і те, що рубін допомагає просунутися вгору по службових сходах, зміцнює фізичне здоров'я і гармонізує сексуальне сферу життя.

Рубін - яскраво-червоний прозорий камінь, що цінувався на Сході вище за алмаз. Його головна магічна властивість - народжувати потяг до великого. На руці благородної людини він веде до перемог, дає щастя в любові і попереджає про небезпеку зміною кольору. Він дає захист від негативних енергій, зміцнює серце, повертає втрачені сили, жене тугу, дає жінкам плодючість і оберігає від нічніих кошмарів. Однак потрібно врахувати, що це камінь чистих помислів і віри в себе. Халдейські мудреці попереджали, що людям слабким не можна дивитися на рубін, оскільки вони ризикують опинитися у владі ілюзій.

З давніх-давен цілющі властивості рубіна цінуються дуже високо. Рубін допомагає при анемії, хворобах органів травлення, при ослабленому імунітеті, він хороший для серця, нирок, печінки, очей, вух і кісток. Рубін підсилює почуття єдності з іншими людьми, великодушність і здатність до співчуття, допомагає впоратися з душевним болем і відродити втрачений інтерес до життя. Рубін камінь ревнивий, він не прощає неуважності. Перш ніж надіти рубіновий перстень, ласкаво проведіть пальцями по каменю, передайте йому свою ніжність, і тоді цілий день він буде зберігати вас від будь-якого негативного впливу, а якщо на нього дивитися в момент, коли важко прийняти рішення, він може дати мудру пораду.

Рубін - це камінь любові, він наповнений любов'ю. Допомагає в любовних справах, роблячи людей більш пристрасними. Ті, у кого немає в даний час любові, можуть покластися на нього як на посередника, який допоможе знайти другу половинку і встановити відносини. Як любовний камінь, вважається сильним афродизіаком, що дозволяє відчувати всі форми любові, від чуттєвого потягу до містичного єднання закоханих. Він поглиблює відносини подружжя, роблячи їх відданими і вірними один одному. Це також камінь куртуазної любові і захоплення здалеку.Також дає власнику мужність, розкриває потенціал всього найкращого, що є в людині. Рубін допомагає подолати сили темряви, боротися зі страхом. Є каменем влади, переваги і марнославства. Він притягує до власника щастя і любов. Рубін попереджає про небезпеку, змінюючи свій колір. Також оберігає від злих духів і злих чар, повертає втрачені сили, жене геть меланхолію, пробуджує пристрасть і еротичні бажання. Поміщений під подушку, може відганяти погані сни. Як подарунок, є символом дружби і любові.

В якості талісмана рубін приносить удачу тим, хто звик сам пробивати собі дорогу в житті, таким людям він дає додаткову силу. Ношений у вигляді кулона на рівні серця, цей мінерал допомагає людині йти від гострих конфліктів і напружених ситуацій і заводити необхідні знайомства. Використаний в якості амулета, рубін здавна вважається дуже сильним оберегом від злих духів в будинку. Щоб камінь міг захистити все ваше житло від проникнення злих духів, слід на план будинку на папері покласти рубін і від нього червоним маркером або олівцем намалювати вісім стрілок, що розходяться від каменя на всі боки.

Вернутись на головну розділу