Стрілець

Стрільці відносяться до стихії Вогню, тому від них виходить енергія Сонця, це творчі люди, які завжди знаходять для себе заняття. Щоб правильно направити таку енергетику людині потрібно мати при собі талісман, ідеальним стане камінь аметист.

Аметист - кварц, пофарбований залізом в фіолетовий колір різної густоти, аж до трохи помітного. Під довгим впливом сонячного світла темний аметист може збліднути. Як талісман додає розсудливість, бадьорість, продуману хоробрість. Сприяє медитації, допомагає душі створювати неминущі цінності, приносить славу в мистецтвах (при наявності у людини хоча б невеликого таланту). Зміцнює соціальне становище. Як амулет оберігає від пияцтва і наркоманії, зберігає пам'ять, відганяє погані думки, а під подушкою - насилає щасливі сни. Зміцнює зір, регулює травлення, оберігає від захворювань нирок. Цей камінь уникають змії і всякі гади (в тому числі і в людському обличчі).

Стрільцям фіолетовий самоцвіт, обрамлений в білий метал, допоможе яскравіше проявляти всі їхні позитивні якості. Внесе в життя гармонію, а в відносини з оточуючими людьми - взаєморозуміння. Стрільці зможуть поліпшити відносини з близькими і друзями, досягнутий гармонії з коханими. Камінь дозволить їм проявити миролюбність і чесність. Магічний камінь аметист налаштовує жінок на позитивні емоції, гарний настрій, полегшує розумову діяльність, сприяє комфортному спілкуванню з оточуючими.

Фіолетовий колір вважається самим містичним, можливо, тому, що знаходиться ближче до кінця світлового спектру, на кордоні з ультрафіолетом, між видимим і невидимим оку світом, за яким - таємниця і невідомість. Не випадково персні з аметистами носили перші християнські апостоли. На Русі аметист називали архі ерейскім каменем. Вірили, що він допомагає стримувати пристрасті, і людям, які дали будь-якої обітницю, належало його носити.

Огранений в формі серця аметист проявив себе непоганим оберегом сімейного щастя. Носитися така прикраса має обома подружжям. Іноді аметист називають «каменем старих холостяків»: він може викликати любов до того, хто дарує, навіть якщо прийняв його в дар був до цього закоханий в іншого. В силу цих властивостей каменю звичай забороняє дарувати прикраси з аметистом молодим дівчатам і чужих дружин. У деяких народів аметист називають каменем вдови. Один з подружжя, що втратив свою половину і не має помислів про новий шлюб, повинен носити аметист як символ вірного кохання до пішов з життя чоловікові.

Вернутись на головну розділу