Скорпіон

Скорпіон знайде аквамарин привабливим для себе. Люди Скорпіони зайняті утриманням постійного контролю над своїми пристрастями, що так само забирає масу сил і творчої енергії. Аквамарин по-перше, згладить самі пристрасті, зменшуючи амплітуду коливань між глухиою депресією і бурхливою ​​ейфорією, а по-друге, відверне від людини надмірних емоційних проявів, знаходячи йому інші більш важливі справи і інтереси. Бажання розвинути свій творчий потенціал, розумне застосування своїх знань і сил в справах і роботі, збалансований підхід до любовного життя, а також, такий бажаний душевний спокій - всього цього можна досягти, маючи у себе «в друзях» камінь аквамарин.

Аквамарин - різновид берилу світлих зеленувато-блакитних тонів, забарвлення чітко проступає лише на чистому синьому або блакитному тлі. Забарвлення викликане домішкою заліза. На сонці може вицвітати. Його легко сплутати з блідим сапфіром або топазом. Як талісман розвиває сміливість, підтримує єдність подружжя. Попереджає власника потемнінням і зменшенням прозорості про спрямовані проти нього підступи. Як амулет аквамарин охолоджує запал сварок і пристрастей, зберігає подружній союз, полегшує зубний біль і біль в шлунку і печінки. При тривалому розгляді благотворно впливає на зір.

Вважається, що аквамарини мають властивість змінювати своє забарвлення залежно від настрою людини яка його носить і від погоди. Коли погода за вікном погана, а власник каменю нервує - камінь зеленіє. Якщо ж день погожий і господареві каменю добре - він стає блакитним. Коли володар каменю відчуває горе або печаль, кристал стає каламутним. Носити його не можна нечесним людям, адже будь-які спроби обману з боку такої людини будуть викриті.

У давнину аквамарин, як і інші сині камені, вважалися особливо придатними для талісманів, що знімають стрес і охолоджують пристрасті. Його заспокійлива дія поширюється не тільки на людину, але і на природні явища. Говорили, що камінь здатний заспокоювати бурі на морі, ось чому він хороший як талісман для моряків і мандрівників. Крім того, він був символом вірної дружби, розважливості і красномовства. Вважалося, що аквамарин підтримує активність розуму і може навіть позбавити від ліні, оскільки гармонізує душу і тіло. Аквамарин - амулет щасливого сімейного життя.

Вернутись на головну розділу