Терези

Опал для Терезів - той самий спосіб досягти рівноваги і світу в процесі будь-якого спілкування, згладити навіть найгостріші куточки і лавірувати серед підводних каменів бесіди з будь-яким співрозмовником. Жінкам цього знаку камінь молочного кольору підійде для налагодження відносин з чоловіками і побудови міцної і люблячої сім'ї.

Опал вважали символом таємних пристрастей і мінливості (при тривалому перебуванні на сонці опал зневоднюється і втрачає свою переливчатость), каменем оманливих надій та ілюзій. Історія розповідає, що побоюючись неприємностей англійський король Едуард VII замінив у своїй короні опали на рубіни. Також стверджується, що під час заслання Наполеона безслідно зник знаменитий опал "Пожежа Трої", який належав Жозефіні Богарне. За переказами він нібито розчинився в повітрі, знищивши себе. Через цих чуток ювеліри Відня свого часу втратили безліч покупців і були змушені викинути підступні опали в Дунай. У XVII ст. великий опал в золотій оправі потрапив в скарбницю іспанських королів. І тут же на будинок посипалися нещастя: помер спадкоємець, затонула флотилія кораблів, навантажених золотом і т.д. Щоб запобігти подальшої біди прекрасний опал передали священнослужителям монастиря в Алмейда, які повісили камінь перед образом Мадонни. Що накоїв підступний мінерал в монастирі - історія замовчує.

Вважалося, що опал - камінь людей меланхолійних, але що володіє високими і чистими помислами. Крім того це камінь фантазерів і мрійників, що живуть у світі ілюзій і нездійсненних надій. Для людей ділових, приземлених він не годиться. Люди нервові, з нестійким характером, також не повинні носити опал. Вважалося, що володар цього каменя набуває дар пророцтва. Однак, опал принесе успіх тільки благородній і сильній людині, поборовши егоїзм і пристрасть до наживи. Для злісних і егоїстичних людей опал стає каменем зла: народжує підозри, викликає сварки, страх, кошмари.

На Сході чорні опали завжди вважалися виключно щасливими каменями. Вони захищали від інфекційних захворювань, заспокоювали нерви, допомагали при непритомності, повертали гостроту зору і блиск очам. Опал лікує головним чином уповільнені хронічні захворювання. Для цих цілей носити його рекомендується в золоті на вказівному пальці правої руки. Увага! Носити опал постійно категорично не рекомендується. 

Вернутись на головну розділу