Діва

Дівам не завжди вдається домогтися гарних результатів у любові і дружбі, бо вони критично ставляться до свого вибору. У цій непростій справі зелений нефрит сприятливо впливає на Дів, допомагаючи їм цінувати і поважати оточуючих людей, ставитися до них з розумінням і любов'ю. Здоров'я Діви з нефритом непорушно. Камінь тримає Діву міцно, не даючи підхопити якусь «болячку». Позитивні сили завжди будуть на боці Діви, допомагаючи тій виконати різні завдання в своєму житті.

Нефрит від чорно-зеленого до майже білого кольору. Білий напівпрозорий нефрит називають жадеїтом. До сих пір в Китаї його називають згустком любові і вірять, що камінь парфумів дарує солодкі сни, перемогу над темними силами як зовні, так і всередині людини, зберігає красу, оберігає від хвороб. Ще його називають "камінь ію" - т. Е. Що дарує милосердя, мудрість і скромність. Нефрит - в перекладі з іспанської означає "камінь попереку". Справа в тому, що цей камінь має дивну в'язкісь і дуже довго тримає тепло. Тому його нагрівали і використовували як грілку. Особливо добре від хвороб нирок допомагає світлий нефрит. Його носять протягом року на попереку, при цьому хронічні болі та інші симптоми зовсім зникають. Ацтеки вважали нефрит священним, робили з нього талісмани і маски, які не тільки охороняли від бід, але і дозволяли безпечно спілкуватися з духами. У Китаї і на Тибеті нефритові талісмани вішали на шию дітям, щоб захистити їх від хвороби. Він також вважався каменем вічної любові. Метелик з нефриту служить запорукою вічного щастя в любові. Нефрит має здатність розгладжувати обличчя, тому косметологи давності після масажу накладали на обличчя красунь нефритові бляшки. Чоловіки вважали за краще курити трубки з нефритовими чубуками, т. к. цей камінь може нейтралізувати отруйний дим. Відомо, що Чингісхан з великою пошаною ставиться до нефриту, навіть особиста його печатка була виконана у вигляді нефритової фігурки лежачого тигра. Його корисно носити в намисті, кулонах і перстнях. 

Використовуйте його як грошовий камінь, щоб змусити гроші приходити у ваше життя. Сформуйте позитивне ставлення до грошей і візуалізуйте себе з грошима, тримаючи камінь в правій руці. При прийнятті важливого рішення, зверніться до нефриту, до його енергії, що несе процвітання. Розмірковуючи про свої дії, тримайте його в руці. Камінь зміцнює розумові здібності і допомагає побудувати чітку аргументацію мови.

Вернутись на головну розділу