Лев

Янтар просто ідеально поєднуються з силою такого зодіаку, як могутній Лев. Лев і так, по природі своїй, король і переможець, завойовник і владика. А бурштин, як відомо, сприяє успішному полюванні. Мисливець-Лев візьме те, що він бажає і чого заслуговує. Камінь ще висловлює сильні чоловічі якості в характері Лева. Жінкам слід придбати кульчики з бурштином, оскільки такий трюк вбереже їх від лихого ока. Втім, чоловіки також можуть дозволити собі захисні прикраси у вигляді брілків або шпильок для краваток, які поліпшать інтуїцію і підвищать тонус життєвих сил.

Янтар - викопна смола світло-жовтого, оранжевого, червоного, коричневого і навіть білого кольорів. Він - один з найперших дорогоцінних каменів, відомих людству. Символ Сонця - бурштин прикрашав корону знаменитого єгипетського фараона Тутанхамона. Можливо, бурштин був першим самоцвітом, який використовували люди давнини для лікування і прикрас. З ним пов'язано безліч легенд, де походження бурштину завжди оповите таємницею або пояснюється чарами. Вважається, що якщо перебирати в пальцях бурштиновий камінь, це зміцнює і душевні, і фізичні сили. Це камінь здоров'я, щастя і любові. Могутній талісман і амулет, бурштин нагородить тебе всіма цими перевагами. Якщо ти будеш постійно носити бурштин при собі, то знай, що він нагородить тебе і довголіттям і красою. А ще він підтримує оптимізм, дарує розраду в різних життєвих колотнеч і навіть загострює інтуїцію. Остання властивість - просто подарунок, який доля підносить дуже і дуже небагатьом! Бурштиновий талісман допоможе тобі йти від багатьох проблем підсвідомо і при цьому дуже вірно уникати сварок і всіляких неприємних ситуацій. Янтар приносить щастя всім людям, народженим під знаком гордого і царственого Лева. 

Янтар позитивно впливає на щитовидну залозу, селезінку, серце. Бурштин зменшує ризик виникнення ракових захворювань через куріння, а знаменита польська бурштинова горілка добре лікує ангіну і застуди. Кращі прозорі різновиди бурштину використовують для лікування ангін, головних болів, очних і вушних недуг. Наприклад, від головного болю можна позбутися дуже просто: взяти відшліфовану пластинку або вставку з бурштину і погладжувати шкіру навколо больової ділянки проти годинникової стрілки. Через 10-15 хвилин біль пройде. Для виведення негативної енергії бурштин треба покласти на хворе місце. Янтарне намисто лікує щитовидну залозу, оберігають від головного болю, поліпшує настрій і пом'якшує вплив різких змін погоди і вплив магнітних бурь. Бурштинове намисто заспокоює біль, коли у маленьких дітей прорізуються зубки. Янтар прояснює думки і допомагає реалізувати плани в конкретні дії. Його золотаве світло дарує нам радість і спокій. Янтар повідомляє енергію пупкової чакри і сприяє пробудженню Кундаліні. Зараз у продажу дуже багато синтезованого бурштину і підробок, тому вибирати його потрібно особливо ретельно. 

Вернутись на головну розділу