Овен

Цей камінь повинен мати кожен Овен, оскільки алмаз приборкує гнів, запальність, дратівливість. Алмаз дає Овнам силу і удачу для перемог, підсилює завзятість та цілеспрямованість, особливо в моменти слабкості. Також алмаз захищає Овна від сильних спалахів гніву і люті і швидко виводить з «чорної смуги» життя на «білу».

Алмаз (в обробленому вигляді - діамант) - кристалічний вуглець, зазвичай безбарвний або має слабкі жовті, бурі, сірі, зелені, рідше - рожеві відтінки, вкрай рідко - чорний. З давніх часів алмаз вважається могутнім талісманом, що надає власнику силу, хоробрість, непереможність в бою. Дарує чеснота, мужність, виганяє гріховні помисли, веде до високого суспільного становища. Алмаз з зеленуватим відливом повідомляє жінкам плодючість. Найбільш ефективний алмаз, отриманий у вигляді безкорисливого подарунка. Алмаз не приносить користі тому, хто його купив. На руці злочинця діє проти нього. Алмаз з внутрішніми плямами вважається самим нещасливим і фатальним каменем. Як амулет алмаз лікує склероз, апоплексію, запобігає утворенню каменів, береже від лихого ока,  дає спокійний сон лунатикам. Зелений алмаз сприяє нормальному перебігу вагітності і полегшує пологи.

Магічні властивості алмазу настільки сильні, що вони покращують ауру свого власника. Це його основне значення. Однак є в цього каменю нюанси. Стверджують, що його не можна купувати собі. Всі свої властивості він розкриє тільки в тому випадку, якщо буде прийнятий в дар. В цьому випадку алмаз буде сприяти поліпшенню життя людини. Наступне значення каменю - він робить людину відважнішим, витривалішими і впевненіше в собі. Навіть «закінчені» боягузи з алмазом відчують себе справжніми сміливцями.

Жовтий алмаз - Сонце в знаках Повітря. Жовтий діамант пов'язаний з ритуалом. Це улюблений камінь стародавніх священиків і жерців. Людям, ніяк не пов'язаним з релігією і не мають предків-священиків, носити його протипоказано.

Червоний алмаз - пов'язаний з «червоною» магією - очищенням астралу, з перемогою чад будь-якими астральними духами. Він пов'язаний зі стихією Вогню.


Синій (блакитний) алмаз пов'язаний з магічною силою Води. Він пов'язаний з розкриттям таємниць карми роду, роботою над власною кармічного програмою. Цей камінь добре носять ті, хто вміло працює зі своїми ритмами, коригує програму свого гороскопу, і тільки таким людям можна носити блакитний алмаз.

Білий діамант, в принципі, можуть носити все, просто до нього потрібно звикнути, особливо, якщо він перейшов у спадок. І носити його можна не частіше ніж один раз на місяць! Вкрадений діамант приносить великі нещастя.


Зелений алмаз - камінь цілителя. Такий камінь захищає свого власника від подлостей і проявляє брехня. Носіння зеленого алмаза оберігає від хвороб, жінкам дарує плодючість і полегшує вагітність.


Чорний алмаз приховує в собі потужну силу вогню. Він поглинає погану карму свого власника і зміцнює його дух, але для використання сили цього каменю, потрібно відкрити внутрішній вогонь.

Вернутись на головну розділу