Телець

У житті Тельця має бути присутня бірюза зеленого відтінку, амулети з неї захищають носія від поганої енергетики, неприємностей. Це мінерал, який здатний не просто поліпшити фізичне самопочуття Тельців, він допомагає їм позбутися від поганих думок. Для жінок цього знака бірюза стане прекрасним талісманом, стимулюючим спрагу до пізнання, до успіху, вона приверне неймовірну удачу.

Бірюза здатна полюбити свого господаря і потурати йому у всіх справах. Однак у неї є властивість приносити щастя тільки людям, що дотримують моральні заповіді. Особливо не любить бірюза злісних і лихослівних людей. Бірюза служить індикатором здоров'я: якщо той хто носить прикрасу з бірюзи помітить, що вона потемніла, - це вірна ознака хвороби, що починається. Ця особливість закладена в самій природі каменю, він не виносить нагрівання, високої вологості, масел рослинного походження. Тіло захворівшої людини змінює температуру і вологість, що уловлює чуйна бірюза. У цьому немає нічого страшного, просто потрібно піти до лікаря, перевірити своє здоров'я, а хвору бірюзу можна вилікувати, загорнувши ненадовго в шматочок сирого жирного м'яса. Крім того, цей камінь приносить щастя в любові. Якщо закохані обмінялися прикрасами з бірюзи, то один з них може судити про почуття коханого. Якщо камінь втрачає свій колір, блякне, то гасне і почуття. Бірюза - це універсальний цілитель. Але особливо корисна вона для очей (споглядання бірюзи вранці покращує зір), серця, легенів, печінки, щитовидної залози. Бірюза лікує простудні захворювання, ангіну, грип, безсоння, артроз, ревматизм, діабет, алергії, запалення шкіри і нервово-психічні хвороби. Сприяє регенерації шкіри. Цей дивовижний камінь сприяє пробудженню творчих сил, інтуїції і розуміння законів природи. Крім того, бірюза здатна захистити свого друга від впливу несприятливих енергій, будучи прекрасним оберегом. Купуючи бірюзу, зверніть особливу увагу на її якість, т. як в продажі є багато імітацій бірюзи, синтезованих, підфарбованих або склеєних каменів. 

Магічні здібності

Бірюза захищає від нечистої сили, псування і врікання. Вона відводить від людини нещасні випадки, в тому числі і ті, які можуть привести до смерті. У зв'язку з цим самоцвіт користувався великою популярністю у турецьких воїнів. Коли вони вирушали на бій, то брали його з собою. Камінь бірюза захищав і їх самих, і їх коней. Самоцвіт користується великою популярністю у мандрівників. В дорозі він відводить від них різні нещастя. Це основне значення каменю.

Вернутись на головну розділу