Близнюки

Агат - шаруватий халцедон, скритокрісталлічний різновид кварцу. Дуже різноманітний за зовнішнім виглядом. Як талісман додає мужність, спокій, сприяє довголіттю, розвиває тонкість почуттів, притягує успіх. Чорний агат дає владу над силами пекла. Шаруватий надає чоловікам чарівність в очах жінок. Як амулет шаруватий агат послаблює біль, загострює слух, лікує хвороби шлунка. 

Магічні властивості чорного агату, допоможуть Близнюкам будь-якої статі, уникнути підступів ворогів і впливу негативного впливу. Особливо це актуально для тих, хто володіє занадто чутливим характером. Даний знак зодіаку є приводом носити прикраси з агату не тільки з метою оберігу, але і для того, щоб зняти «роздвоєність» особистості. Цьому знаку, чорний колір кристала, дуже підходить.

Талісмани і амулети за агату

За старих часів глазковиє агати нерідко використовували для вставок в очі статуй або для виготовлення талісманів і амулетів «від пристріту». Вважалося, що агат може вберегти свого власника від удару блискавки і врятувати під час землетрусу. Агат є найсильнішим оберегом від псування і пристріту. Він створює невидимий бар'єр для будь-якої негативної енергії, вбираючи в себе будь-які її прояви. Такий камінь необхідно завжди мати при собі, а повертаючись додому, неодмінно дякувати йому за допомогу, тримаючи при цьому під струменем холодної води.

Білий Агат

Білий агат допоможе власникові набути впевненості в собі, м'якість і спокій. Він є сильним захисником від темної енергії, тому часто використовується як оберіг для маленьких дітей.

Сірий Агат

Сірий агат - справжній борець за справедливість. Він зміцнює ділові зв'язки і дає можливість налагодити конструктивний діалог, угамовуючи злобу і інші неприємні відчуття.

Голубий Агат

Блакитний агат - камінь любові і творчості. Дарує розвиток духовність і творчість, захищає від негативних впливів ззовні. При цьому енергетичне поле небесного мінералу тонше, ніж у будь-якого було іншого матеріалу, що допомагає йому не вступати в конфлікт з власною енергією людини.

Жовтий Агат

Жовтий агат - камінь торгівлі, його допомогою слід скористатися перед вчиненням важливих придбань. Також жовтий мінерал захищає сімейні узи, зміцнює відносини між подружжям, налаштовує на сприятливе завершення будь-яких справ.

Зелений Агат

Зелений агат охороняє сімейні узи і домашнє вогнище. Цей камінець кладуть під поріг перед тим, як заселитися в будинок. Вважається, що він допомагає звільнити розум від непотрібних думок і пробуджує в людині дар ясновидіння. Зелений мінерал рекомендується використовувати незаміжнім дівчатам для укладення шлюбу.

Чорний Агат

 Чорний агат - найсильніший з представників свого виду. Він дарує людині величезну силу волі, цілеспрямованість і наполегливість. Також чорний камінь захистить власника від будь-яких проявів злої долі. Однак постійне носіння цього мінералу може спровокувати тужливі відчуття і в кінцевому підсумку - депресію.

Вернутись на головну розділу