Місячний камень

Выберите Ваш талисман знака

Рак

Місячний камінь (адуляр) - натріевокальціевий силікат з молочно-блакитним сяйвом і чарівною грою світла. Місячний камінь із завищеною талією Білого моря називається беломорит. Так званий чорний місячний камінь - це лабрадор. Як талісман підсилює місячні якості власника (емоційність, захисні інстинкти, любов до домівки, тягу до зміни місць). Надає мрійливість, м'якість, ніжність. Стимулює спогади. Пом'якшує непохитних і занадто самовпевнених. Небезпечний для замкнутих і капризних натур. Особливо сильний в молодика, наливаючись крижаним блиском. Як амулет використовується рідко; вважається, що допомагає при епілепсії і нирковій кольці, мабуть, через легке гіпнотизує вплив при довгому розгляданні. Надає розсудливість в словах і обережність в діях. 

Для Раків гороскопи каменем вважають Місячний камінь найкращим амулетом. Дорогоцінний талісман відновлює сили, зміцнює здоров'я, залучає грошовий достаток для цього знака зодіаку, допомагає в бізнесі і любовних справах. Свої властивості і енергію місячний камінь для цього знака зодіаку проявляє в позитивному руслі. З його допомогою Рак зможе впоратися з проблемами і стати більш м'яким. Ще він працює так магніт, що притягує гроші.

Місячний камінь здавна славиться своїми сильними магічними властивостями. Практично будь-який маг або чарівник побоювався його впливу, адже вважалося, що він міг відібрати магічні і чаклунські здібності. Магія традиційно пов'язує цей камінь з Місяцем. Його сила збільшується саме в повний місяць. Вважають, що місячний камінь здатний принести полегшення людині, яка зазнає негативного впливу повного місяця, поглинаючи збудливу місячну енергію. Він сприймає і притягує любов. Його носять, щоб принести чуттєву енергію в своє життя. Індуси кажуть, що місячний камінь поглинає місячну охолоджуючу енергію, заспокоює збуджений розум, пробуджує в людях ніжність і мрійливість.

Камінь обдаровує власника пристрастю і чуттєвістю, які допомагають досягти успіху у протилежної статі. Камінь дозволяє зрозуміти, чи потрібно зав'язувати любовні відносини чи ні. Якщо нічого доброго з цього союзу не вийде, то мінерал тьмяніє. Такі відносини принесуть тільки біль і розчарування, тому камінь і говорить про те, що краще їх не починати. Амулет допомагає розвинути приховані таланти, а також дар ораторського мистецтва. Завдяки йому у людини з'являються такі здібності, про які він навіть не здогадувався. Часом вони можуть змінити все його життя найрадикальнішим чином. Наступне значення талісмана - він дарує удачу в фінансових справах і допомагає налагодити хороші відносини з оточуючими. Власник цього талісмана може розраховувати на підписання вигідних угод, побудова успішної кар'єри і успіх у всіх ділових починаннях. Він допоможе розрахуватися за боргами і поліпшити свій матеріальний стан. В даному випадку мінерал рекомендується носити у вигляді кулона. Його можна носити у вигляді браслета або кільця, але обов'язково на правій руці.

Вернутись на головну розділу