Гороскоп на тиждень
13 - 20 січня

Гороскоп

Овен

(21 березня – 20 квітня)

Овни входять в список найяскравіших Знаків Зодіаку. Зірки і планети допоможуть цим людям розкрити свій потенціал і сподобатися кому завгодно. На цьому тижні багатьом вдасться перемогти самотність, але повністю занурюватися в любов теж не варто – потрібно залишити час для роботи, домашніх справ, зустрічей з близькими людьми.

 

Гороскоп

Телець

(21 квітня – 20 травня)

В середині цього тижня багатьом Тельцям доведеться зустрітися з дивним почуттям, ніби все йде крахом. Насправді це накопичені негативні думки почнуть отримувати фізичну форму і керувати свідомістю Тельців. Потрібно більше відпочивати і не дозволяти собі думати про погане.

Гороскоп

Близнюки

(21 травня – 21 червня)

Близнюкам на цьому тижні буде щастити в роботі і бізнесі. У той же час у Близнюків можливі негаразди на любовному фронті. Для залучення любові і зміцнення шлюбу цим людям варто скористатися побутовою магією. Всім, хто знаходиться в пошуках другої половинки, необхідно стати уважніше. Далеко не всі красиві і привабливі люди підходять на роль коханої людини.

Гороскоп

Рак

(22 червня – 22 липня)

У Раків починається час, коли удача буде непередбачувано приходити і йти. Це дуже нервовий і незвичайний тиждень, який сподобається любителям яскравих емоцій. Для того щоб не розгубити досягнуті раніше результати, Ракам варто скористатися простими способами підвищення самооцінки. Удача відвернеться від тих, хто вважає, що не гідний її.

Гороскоп

Лев

(23 липня – 23 серпня)

Це сприятливий час для подорожей, пошуків нової роботи, ділових поїздок. Однак не виключено, що в суботу все піде шкереберть. Якщо це трапиться, Левам варто скористатися афірмаціями на залучення успіху. Взагалі, на цьому тижні плани можуть раптово зриватися, тому краще завжди мати запасний варіант.

Гороскоп

Діва

(24 серпня – 23 вересня)

До дів будуть тягнутися оточуючі. Потрібно лише частіше робити добрі справи, виконувати обіцянки, дані раніше. У Дів буде реальна можливість стати лідерами, зміцнити свій авторитет серед колег і друзів. Багато людей почнуть брати з них приклад, особливо ті, хто молодший них.

Гороскоп

Терези

(24 вересня – 23 жовтня)

Терезам не можна просто сидіти і чекати біля моря погоди. Потрібно діяти. Нічні світила допоможуть зберігати енергію і примножувати її. З 15 по 19 число включно для Терезів буде дуже яскравий і сприятливий період, в який не можна залишати справи на потім.

Гороскоп

Скорпіон

(24 жовтня – 22 листопада)

У понеділок і в суботу Скорпіонів можуть наздогнати неприємності або нав’язливі думки. Поради екстрасенсів допоможуть Скорпіонам позбутися всього цього в найкоротші терміни. Астрологи рекомендують Скорпіонам діяти в звичному для них ритмі, не відкладаючи нічого на потім.

Гороскоп

Стрілець

(23 листопада – 21 грудня)

Астрологи радять Стрільцям ознайомитися з активністю мозку по годинах, щоб виділити найкращий час для роботи, а після відпочивати. Зараз дуже важливо займатися тим, що відкладалося в довгий ящик. Настає період, коли потрібно вирішувати найскладніші завдання, щоб увійти в новий рік без зайвих переживань.

Гороскоп

Козеріг

(22 грудня – 20 січня)

В цілому тиждень буде ідеальним для складної монотонної роботи. Козерогам краще обходити стороною чужі непрохані поради. Також дуже важливо в цілому бути обережніше в спілкуванні з токсичними людьми. Астрологи радять ознайомитися з ознаками позитивної і негативної енергії людини. Так буде простіше розуміти, кому варто довіряти, а кому ні.

Гороскоп

Водолій

(21 січня – 20 лютого)

Зміна обстановки, переїзди і подорожі дуже добре впливають на енергетику людини. Водоліям варто цим скористатися для підняття настрою. Можливо, настав час відвідати батьків або інших родичів. В любовній сфері Водоліям знадобиться впевненість і наполегливість.

Гороскоп

Риби

(21 лютого – 20 березня)

Рибам вдасться зробити своє життя яскравішим. Для цього їм варто зайнятися любовними справами теж. Ближче до вихідних можна проявляти активність в пошуках другої половинки. Всім, хто вже в стосунках, потрібно буде якомога більше часу проводити з коханою людиною. Можна відвідувати нові цікаві місця. Це допоможе перемогти негативну енергетику