Гороскоп на лютий місяць

2020 рік

ГороскопОвен

(21 березня – 20 квітня)

З'являється багато можливостей, але не поспішайте діяти і що-небудь підписувати. Спробуйте подивитися на ситуацію з іншого боку, ймовірно, з'являться пункти, що вимагають коректування. Сприятливі дні для письмового спілкування, посередницької діяльності, торгівлі, обговорення договорів, залагодження різних справ із владою і різноманітного бізнесу.

Через надмірний оптимізм і зовнішній добробут можна припуститися серйозних помилок, які виявляться найближчим часом. У другій половині грудня складаються зовнішні сприятливі умови для прояву своїх кращих професійних якостей.

Гороскоп

Телець

(21 квітня – 20 травня)

У першій половині грудня виникають перешкоди, непорозуміння з партнерами, важко реалізувати назначену мету, поставлені завдання, не вистачає енергії. Можливий емоційний струс, але в другій половині грудня, ситуація значно поліпшиться. Уважно читайте і аналізуйте те, що бачите і чуєте. Не варто поспішати і даремно витрачати свої ресурси.

Побережіть сили, до 15 грудня не підписуйте важливих паперів, чекайте сприятливих можливостей. Ближче до Нового року істотно підвищиться працездатність, енергійність і бадьорість духу, ви отримаєте нові переваги, отримаєте вигоду і користь. 

ГороскопБлизнюки

(21 травня – 21 червня)

Доводиться багато працювати, але ділові стосунки і вирішення фінансових питань відбувається зовсім не за планом. Назнааються перспективи, зокрема співпраця з іноземними організаціями, але зовнішні стримувальні обставини, незрозумілі перешкоди заважають довести справи до успішного завершення.

Емоції заважають розумним діям, але намагайтеся проявити спокій, щоб не пошкодувати про ухвалені рішення. У грудні доведеться з чимось розлучитися, відбудеться завершення чогось. Після 21 грудня обставини складуться для вас вдало, тому не поспішайте робити висновки, спостерігайте, аналізуйте. 

ГороскопРак

(22 червня – 22 липня)

Намагайтеся завершити роботу і справи поточного року в грудні. Слід також намагатися дотримуватися крайньої обережності на дорозі, під час водіння автомобіля. У другій половині грудня складаються сприятливі умови, зовнішній фон подій сприяє підвищенню контактності, рухливості.

У другій половині грудня ви відчуєте легкість у вираженні почуттів, вам буде легше впливати на розум оточення. Спільна участь у підготовці до новорічних свят, благотворно позначаться на ваших взаєминах із дітьми, коханою людиною. Ви зможете знайти душевний комфорт. Гороскоп

Лев

(23 липня – 23 серпня)

Перша половина грудня – досить складний для вас час. Перепади настрою, мінливість почуттів і порушення здоров'я характерні для цього періоду. Вникають труднощі у взаєминахі з начальством, протистояння з підлеглими. Настає той самий момент, коли треба підводити риску і ставити жирну крапку.

Це час змін, можливо різких і хворобливих, але необхідних. У другій половині грудня ви зможете відпочити, отримати моральне і матеріальне задоволення від виконаної роботи. Виключіть особисті зіткнення, прояв емоційної агресивності, і ви уникнете безлічі неприємностей. 

ГороскопДіва

(24 серпня – 23 вересня)

Перша половина грудня характеризується несприятливим емоційним фоном, нервозністю і пригніченістю. З'являється схильність вступати в конфлікти з колегами, партнерами та близькими людьми. У цей період не варто витрачати свої ресурси, тому що коли настануть дійсно сприятливі для вас дні, енергії може не вистачити для конструктивних дій.

Друга половина грудня принесе багато приємних подій. Будьте серед людей, спілкуйтеся, взаємодійте, в цьому разі у вас з'являться нові ділові зв'язки, ви зможете зав'язати корисні знайомства, які виявляться корисними вже в найближчому майбутньому. 

ГороскопТерези

(24 вересня – 23 жовтня)

Період підходить для ділових переговорів, а також для творчості в усіх сферах ваших інтересів. У першій половині грудня не поспішайте підписувати угоди, документи, оскільки легко припустится помилки. Відкоректуйте те, що зроблено раніше, і ви отримаєте матеріальну винагороду, визнання партнерів, керівників, задоволення від своєї діяльності і її результатів.

Розпочаті в грудні справи, нові знайомства, поїздки, нададуть важливе вплив на ваше майбутнє. У другій половині грудня вийде реалізувати більшість планів, гармонізувати особисті і ділові взаємини. 

ГороскопСкорпіон

(24 жовтня – 22 листопада)

Через вашу надмірну емоційність і бажання діяти, в першій половині грудня в стосунках з протилежною статтю виникають труднощі. Головне, не влаштовуйте сцени ревнощів і не згадуйте минулі образи, інакше можна зіпсувати новорічні свята. Друга половина грудня сприятлива для сімейних вечорів, зустрічей зі старими друзями, романтичних побачень.

Ви зможете відпочити від суєти, спокійно завершити роботу і справи поточного року, підготуватися до зустрічі новорічних свят. Зовнішній сприятливий фон сприяє підвищенню контактності, рухливості. 

ГороскопСтрілець

(23 листопада – 21 грудня)

У першій половині грудня можливі помилки і втрати, навколо вас складається знервована, емоційно нездорова атмосфера, що перешкоджає конструктивному спілкуванню та вирішенню важливих ділових проблем. По можливості — відпочиньте, так ви зможете уникнути багатьох неприємностей.

Виникає гостра потреба розібратися зі своєю життєвою метою, попрямувати до горизонтів нового досвіду. У другій половині грудня віра в краще і оптимізм, допоможуть вдало завершити поточний рік. Виникають прекрасні доступні для огляду перспективи, зокрема співпраця з іноземними організаціями. 

ГороскопКозеріг

(22 грудня – 20 січня)

Зовнішні стримувальні обставини, незрозумілі перешкоди заважають довести справи до успішного завершення. Емоційна нестійкість і імпульсивність, дратівливість і необхідність вирішувати одночасно з діловими і домашні проблеми, призводить до помилок і в тій, і в тій сфері.

Грошові труднощі і професійні негаразди негативно позначаться на взаєминах з членами сім'ї і коханою людиною. Тому, уникайте подібних тим, розмов про роботу і довгострокового планування. Ділові угоди, особливо що стосуються нерухомості і сфери послуг, краще відкласти на другу половину грудня. 

ГороскопВодолій

(21 січня – 20 лютого)

Варто бути обережними у всьому, тому як доведеться робити важливий життєвий вибір. У першій половині грудня особливо важливо посилити самоконтроль, щоб уникнути неприємностей і поліпшити грошову ситуацію. У другій половині грудня емоційна піднесеність, стійкість до переживань, стан бадьорості духу і фізичної витривалості допоможуть вирішити безліч питань.

До кінця грудня складається здорова робоча атмосфера, вирішуються питання з нерухомістю, ремонтом, внутрішніми проблемами фірми. Емоційні сплески і деякий стан напруженості можна ефективно трансформувати в інтенсивних особистих взаєминах або фізичній роботі. 

ГороскопРиби

(21 лютого – 20 березня)

На вас чекає багато спокус і випробувань. Можуть бути різні порушення здоров'я. Підвищена емоційність і агресивність, поряд із зовнішньою пригніченістю, можуть зіграти погану роль у відносинах з ближніми. Несприятливий період для вирішення проблем партнерських або сімейних взаємин, а також стосунків із дітьми.

В особистій сфері взаємин можливі розчарування, любовні справи будуть розглядатися необ'єктивно, з'являються фальшиві ілюзії. Стосунки, які недавно встановилися, можуть раптово закінчитися. У другій половині грудня ви зможете позитивно вирішити давно назрілі проблеми.