Камені талісмани для  знака зодіаку

Виберіть ваш талісман знака

Мінеральне царство - нижня ланка еволюції життя. Життя в камені теж тече, хоча і більш замкнуто і набагато повільніше. Тому з ним можна домовитися і подружитися. Камені містять в собі певну енергетику і при правільному підборі каменю для конкретною людини він надає їй можливості, захист, оберіг, приятгує удачу і багато іншого.

Так з часом і з'явилися талісмани - камені-охоронці. Талісман охороняв свого власника від поганих впливів, захищав від нещасть, хвороб, поганого ока, від злих чар і т.д. Камінь надійно виконував свою роль, надаючи своєму власникові впевненість, програмуючи підсвідомість, даючи психологічний захист. Кращими талісманами стають камені, подаровані або дісталися у спадок, якщо, звичайно, з ними не пов'язана будь-яка сімейна драма з сумним кінцем. Для каменів, куплених в магазині, потрібен певний час (іноді кілька років) поки камінь не "зріднився" з власником. Вкрадені камені, вважали стародавні, ніколи не можуть бути талісманами, вони швидше будуть проявляти негативні властивості.

На Сході для визначення спорідненості каменю і його майбутнього власника використовується перевірений століттями метод: камінь прив'язують до середини зовнішньої сторони руки - лівого плеча; і в такому положенні з каменем укладаються на ніч спати. Якщо власнику каменю сняться кошмари - це не його камінь, і носити його не слід; якщо хороші сни - камінь можна носити спокійно. Ніч без сновидінь свідчить про індіффірентності каменю.

Мінеральне царство, як і все на Землі, має певний зв'язок з Космосом. Більшість каменів мають певне відношення до зірок, планет і їх вплив на них. Їх енергія синхронізується і ця енергія може використовуватись при праваильному підборі каменю.

Традиційно талісмани намагалися "розподілити" по всіх дванадцяти знаках Зодіаку. Згідно давньому повір'ї вважалося, що камінь, відповідний Вашому знаку Зодіаку, в перстні є талісманом. Але дорогоцінних і виробних каменів значно більше, ніж дванадцять. Одже підібрати конкретний камінь під знак зодіаку досить тяжко, але з часом люди замітили, які камені найчастіше використовують конкретні знаки зодіаку і які камені відповідають певним стихіям.

Насправді тема каменів досить обширена і з одного боку запутана, але одне ми знаєм напевно, що камені при правильному виборі допомагають і захищають свого господаря. Тож ми розглянему одні із самих популярних каменів для 12 знаків Зодіаку.

Вернутись на головну розділу